Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ha hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha hiányzik ez a fiú?

Figyelt kérdés
Igaz én szakítottam vele, mert nem tartotta velem mindennap a kapcsolatot. Volt úgy napokra eltűnt, nem keresett telefonon, nem érdeklődött felőlem. Már egy fél éve hogy nincs kapcsolatom, talán jobb lett volna ha vele veszítem el a szüzességem, és jobb lett volna ha vele maradok, mert vénkisasszony leszek már lassan. L/23
2015. máj. 18. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy egyes nők mindent megtesznek egy olyan férfiért aki nem érdeklődik utánuk?Felejtsd el,hidd el lesz még párod,a szüzesség meg nem szégyen,csak egy állapot,ami annyit tesz hogy nem voltál senkivel szexuális kapcsolatban.Ennyi.Ha meg ő veszi el neked akkor meg azért panaszkodnál mert egy sz@r embernek adtad oda aki csak a szexre ment.
2015. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 datass ***** válasza:

Ettől nem leszel vénkisasszony és ne hiányolj egy olyan srácot aki napokra eltűnik és nem keresi a társaságod.


Jól tetted hogy kiraktad, mert ha az ember szeret valakit és az illető fontos neki az mindig kíváncsi rá...

2015. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan hülye leszel h csak benne fogsz reménykedni akkor az leszel.
2015. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!