Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha a barátnőtök így menne el?

Figyelt kérdés
Ha feltünő piros rikító rúzzsal menne el egy társaságba este nélkületek,nem zavarna?
2015. máj. 18. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen társaságba megy? Miért nem mész vele? Máskor is szokta így sminkelni magát?
2015. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert nem ismerem azokat akikhez megy,és eddig amikor velem volt 1x volt rajta pirozs rúzs a 3 hónap alatt
2015. máj. 18. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell aggódnod szerintem.Általában a halványabb,csillogós szájfényeket kedvelem,de ritkán rám jön hogy erőteljesebb színű rúzst akarok,a hangulatom ezt kívánja.Semmi köze ahhoz hogy pasit akarok felszedni.
2015. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zavarnia kellene? Mi vagyok én, balfsz? Nincs önbizalom hiányom, nem vagyok sértődékeny, sem zsarnokoskodó vagy bizalmatlan. Nem féltem őt. Menjen úgy, ahogy akar.
2015. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csak egyszer volt rajta piros rúzs, amióta te ismered, akkor mi a probléma? Nyilvánvalóan nem így akar pasizni, hiszen a veled való randikon sem ezt viselte. Egyébként meg zavaros a sztorid: ha tudtad hogy társaságba megy, akkor minek mentél át hozzá? Csak hogy legyen min felkúrni az agyadat? Az öltözékébe nem tudtál belekötni, mert nyaktól-bokáig elfedte mindenét, ezért megtaláltad a rúzsa színét? Vagy ezt a kamukérdést is az unalom szülte..?
2015. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!