Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt ez a párom részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt ez a párom részéről?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk már jó ideje. Én eddig egy pékségben voltam eladó, heti 12 órát dolgoztam 8€/órás fizetésért, mellette suli. A párom csak suliba jár, szociális segélyt kap mellé, ami valamivel magasabb, mint a fizetésem.

Megbeszéltük, hogy ha ő végez a suliban hó végén, elmegy teljes állásra. Én augusztusban végzek, úgy volt, én utána.

Imádom a munkám, közel van, jó a kollektíva, már megszoktam, szerettem csinálni. Ma mondta reggel a párom, hogy az én fiókomból írt egy mailt a nevemben egy másik pékségnek, akik teljes állásra keresnek alkalmazottat, és behívtak holnap interjúra, munka előtt nézzek be.

Ha felvesznek, jó, ha nem, maradok, ahol vagyok.


Jogos, ha zavar, hogy anélkül csinálta, hogy megbeszéltük volna?

Félek, szerencsétlenkedni fogok azon az interjún.


21L


2015. máj. 18. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

jogos...attol h a parod meg erre nincs joga

neked kellett volna ebbe dontened

2015. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jogos. Van esze állásokat nézegetni és jelentkezgetni a megkérdezésed nélkül, saját magának meg nem keres, jó neki a segély, csak ne kelljen semmit csinálni. Nem sok jót jelez előre a jövőtökkel kapcsolatban. Menjen ő az állásinterjúra, neki nincs állása.
2015. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt mégis hogy gondolta, hogy helyetted dönti el és a nevedben ír?
2015. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez elég durva,ez a pasi egy főnyeremény a javából.Nem azzal foglalkozik szabadidejében hogy mit kezdjen magával,hova menjen dolgozni,téged akar küldeni ide-oda :) Ha itthon lennétek azt mondanám hogy dobd.De mivel nem itt vagytok,nézd meg hogy keres-e,talál-e munkát 1-2 hónapon belül,ha nem,és rajtad fog élősködni a sulija után,azonnal költözz el tőle.
2015. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jogos !
2015. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon elgondolkoznék, hogy legközelebb mit fog a nevedben csinálni puszta jóindulatból? Mert ez ilyen formában elég messzire vezethet...
2015. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jogos bizony, én a helyedbe el se mennék csak megüzenném h nem én hanem a kotnyeles párom jelentkezett a nevembe, a pasit meg kirúgnám
2015. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Honnan vette a bátorságot? Te akartál suli mellett még plusz 8 órát dolgozni? És a párod addig otthon ül amíg dolgozol vagy mi a fenéért akar eltávolítani otthonról?
2015. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jogos, de azert remelem felmerult masokban is, hogy nem feltetlen akart rosszat(sooot), annak ellenere hogy hulyeseget csinalt. (Nehogy emiatt dobd :D)
2015. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9-es: a pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve.


Persze, nem feltétlenül akart rosszat, de millió példát lehet hozni arra, hogy valaki nem akar rosszat, de a megvalósítás mégis borzalmas. Ezért kérdeztem, hogy mi jön legközelebb, nem akar rosszat, és elkölti a kérdező pénzét valami tényleg értelmes dologra, felmond helyette a munkahelyén, eladja igencsak jó áron az egyik tárgyát, amihez kötődik? Mindegyik jó szándék, mégis mindegyik esetében az ember borzasztóan felháborodna...


(főleg a mai világban, amikor nem csak vezetékes telefonok és postai levelek vannak, ha van egy jó lehetőség 2 perc alatt lehet dobni egy sms-t, írni egy messenger üzenetet, vagy rácsörögni a másikra, hogy mi a véleménye).

2015. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!