Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltőzés és döntésképtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltőzés és döntésképtelenség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, másfél éve vagyunk már együtt a barátnőmmel. Döntésképtelen mindig az anyukája dönt helyette mindenben. Számomra ez már nagyon dühítő és tűrhetetlen. Nagyon ritkán tudunk csak együtt aludni , náluk nem lehet nálam pedig a szobám felépítése miatt nem lehetséges. Ha együtt alszunk, az anya ordítva jön át hogy hogyan képzeljük. Ez nem csak engem de már a szüleimet is zavarja. Folyamatosan zaklassa telefonon és a szüleimet is. Én párnapja költöztem el otthonról, de még sok mindent kell csinálni a házon. Anya ezt mondta " nem engedem még hogy a lányommal együtt aludjatok." Itt nagyon ideges lettem , meg magyaráztam neki. Elegem van abból hogy magyaráz ne hogy már ő döntsön , lánya pedig képtelen kiállni magáért. Sokat gondolkoztam már rajta, hogy hagyom őket a fenébe éljék tovább az életüket ketten. Barátnőm szobájába , néha észre veszem hogy a ruhák össze vissza vannak. Így akkor hogyan takarítana? Véleményetek szerint , jó megoldás a szakítás? Olyan az anya mint egy pincsi kutya , lesem lehet vakarni.

2015. máj. 18. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az alma nem esett messze a fájától.Mit akarsz egy olyan csajtól,akinek nincs semmiről véleménye,az anyjától függ,nincs független személyisége.Szerintem semmit ne akarj,mert káosz lesz az életed.
2015. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én hagynám a fenébe. Ez nem élet így. Talán még ha a lány hajlandó veled MOST összeköltözni, akkor esetleg, de ha nem...
2015. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Figyelj sajnos ha nem tud változtatni a barátnőd akkor nincs sok értelme, de ha szeretitek egymást ameddig csak lehet küzdjetek egymásért.
2015. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hajlandó velem összeköltözni , de az anya már annyira idegesítő. Komolyan képes bejönni , de nem baj kell egy kis rottweiler ha bejön így járt. Ahol jelenleg lakom ott van még egy ház , ott laknak és az az ember képes rá hívni a rendőröket is.
2015. máj. 18. 19:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak egy múltkori esetet nézve , reggel 6kor bejön mindenki alszik és nekiáll kiabálni.
2015. máj. 18. 19:11
 7/14 anonim ***** válasza:
hát én jelenleg a csajoméknál lakom 3. hónapja vagyunk együtt egy hete költöztem ide átmenetileg szal nem tudom mit izél a barátnőd az összeköltözésen mikor mások sokkal hamarabb megteszik
2015. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Oszinten en ott hagynam. Lany vagyok de szerintem nincs felhaboritobb mintha eg lany nem kepes rendet tartani maga korul ( helyenkent nslam is kupi van de nem ez a jellemzo) egy ilyen anyossal meg pokol az elet nagyon jo csajnak kell lennis es piszkosul kene higy szeressem hogy ezt elturjem. En fozok mosok takaritok en is meghuzom magam ha anyam ramszol de vannak dolgok amiket kerek perec megmondok megbeszeljuk de a vegen ugyis az en eletemrol van szo. O mar a sajtjat ugy csinalta ahogy tetszik en a sajat hibaimbol akarok tanulni.

Ha a baratnod ennyire donteskeptelen hogy nem uvoltozik egy ilyen utan vagy meg csak le se ul megneszelni az anyjaval akkor el sem tudom kepzelni milyen szemelyisege lehet...

18/L

2015. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6. Teljesen igazad van. Mindig meg kérdem tőle , miért nem állsz ki magadért. Mindig azt mondja próbálok. Volt hogy fel biztattam , elég rendesen meg magyarázta neki , kiabált vele. Anya meg azt mondja ha biztatom nem leszünk jobba , erre telibe röhögtem.
2015. máj. 18. 19:46
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyik nap meg kértem , hogy segítsen nekem takarítani mert tegnap költöztem el. Erre az anya "Bocsi de a lányom nem segít". Na én is így fogok segíteni az anyának , csak kérjen meg még pénzért sem segítenék már neki.
2015. máj. 18. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!