Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Én se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Én se adjak neki ajándékot? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal már évek óta együtt vagyunk, viszont sosem köszönt fel ajándékkal a szülinapomon, névnapomon amit leszögezem, nem is várok el. Én viszont mindig szoktam neki venni valamit hol kisebb, hol nagyobb értékben. Ezentúl is vegyek? Nem jön ez ki furán, hogy tőle még egy virágot sem kapok? Egyoldalúnak találom de ismét elmondom, nem zavar. Nem akarom felhozni előtte, mert akkor célzásnak értené.

25/L


2015. máj. 18. 21:43
 1/9 Interferencia ***** válasza:
35%
És felnőtt párkapcsolatok a kategória neve...
2015. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél neki semmit.


Pontosan ugyanaz jár neki mint neked.

2015. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De te mondtad neki h ne vegyen?vagy alapbol nem vett magatol mar a kapcsolat eleje ota?mert akkor eleg bunko ne is haragudj...azert 1tabla csoki vagy virag beleferne:)

de en a helyedben nem vennek neki

2015. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam neki
2015. máj. 18. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Akik szeretik egymást, fel szokták köszönteni egymást. Ha mással nem, valami aprósággal. Tényleg nagy bunkó a fickó.
2015. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már pár ilyen kérdés,vagy ezer ezen az oldalon ... Figyi,most őszinte leszek,olyan vagy mint egy pincsikutya :) Mindent megteszel érte,ő meg semmit,ezt nem csak az ajándékokra értem.Nem néz téged semmibe,nem vagy fontos neki,ez a lényeg,és pont.Ezen nincs mit variálni,megváltoztatni nem tudod,nem is kell,keress olyat aki figyel rád.
2015. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mekkora egy alpári díszmajom barátod van neked.. De megérdemlitek egymást. Vegyél neki ajándékot továbbra is, azt mondom.
2015. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, ez miért jó így neked...nekem ilyen esetben az elsó szülinapomig lenne a barátom!
2015. máj. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem akarom felhozni előtte, mert akkor célzásnak értené."


Hát pont azért hozd fel, hogy végre értse célzásnak a nyomorult! :)


De ha ez évek óta így megy, és eddig magától nem esett le neki, komolyan el kellene gondolkozni a folytatáson...

2015. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!