Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyok az igényeim, ha elvárná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok az igényeim, ha elvárnám, hogy legalább naponta egyszer kérdezze meg mi van velem?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja leszünk együtt a barátommal, kb. heti 2 max 3-szor találkozunk. Mindketten egyetemisták vagyunk és dolgozunk mellette. Örülnék ha a nap folyamán azért tudnánk kicsit beszélgetni. Én sokszor próbálom kezdeményezni, ő meg leráz hogy elfoglalt dolgozik stb. Nagyok az igényeim ha legalább pár percet szeretnék vele beszélni naponta?

Párok, akik nem éltek együtt, ti milyen gyakran kommunikáltok?


20/L


2015. máj. 18. 23:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
20 éves vagy, és már most megfosztod a pasidat a függetlenségétől? mi lesz veled 30 évesen?
2015. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen függetlenségétől? Azt csinál, amit akar, akkor megy szórakozni a haverjaival amikor akar és azzal a lánnyal beszél akivel akar. Tudom, hogy szeret megvan neki adva a tér. De szerintem nem nagy igény hogy legalább naponta pár sor üzenetet váltsunk vagy felhívjon hogy mi van velem. Vagy az a normális ha napokig egymáshoz sem szólunk?
2015. máj. 18. 23:47
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Az a pasi egy paraszt,elpirulnál ha látnád mi miket irkálunk egymásnak nap mint nap.Nem szexről csak édelgünk állandóan.
2015. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő nem paraszt egyáltalán csak ebből a szempontból nem annyira figyelmes... Bezzeg mikor együtt vagyunk indulhatnánk a legcukibb pár címért... Na de lényeg a lényeg én nem akarom hogy egymás seggében legyünk mert szerintem az sem egészséges, csak jó lenne ha érdeklődne néha.
2015. máj. 19. 00:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi van veled? Hogy telt a napod?
2015. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tűnik épp párkapcsolatnak. Nem kell erőltetni, ami nem megy.
2015. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nagyok. Én, ha rohadt elfoglalt is vagyok, mindig érdeklődöm az aktuális nő felől, mert érdekel, hogy mi van azzal, akit szeretek. Ez a normális kérdező, ne aggódj, nincs baj ezzel. Nem illetek össze, neki mások az igényei a kommunikációt illetően.
2015. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha erre képtelen akkor dobd ki, én mindig érdeklődöm az aktuálisak felé. Igen ez a minimum de te is majd később érdeklődj ha ő már megtette a lépést!
2015. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Interferencia ***** válasza:
Mondd meg neki.
2015. máj. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 1


Ha úgy érzed, hogy napi 8-10 perc telefonbeszélgetés megfoszt egy pasit a függetlenségétől, akkor van számodra egy jó (?) hírem: megvan minden esélyed arra, hogy életed végéig sikeresen megőrizd a függetlenségedet. :-))

2015. máj. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!