Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szünetet kért mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szünetet kért mit csináljak?! 20/F

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok barátnőm pedig 17 az a helyzet hogy kb. három hónapja járunk minden tök jól működött ő akart engem mindig és most egy pár napja kissé megváltozott a viselkedése velem tehát nem igazán éreztette velem azt hogy szeret és úgy volt hogy megbeszéljük a dolgokat találkoztam is vele akkor szinte egy félnapot együtt voltunk aztán mondta hogy szeretné folytatni tehát járjunk aztán másnap este pedig együtt mentünk bulizni ahol szinte mindig a barátnőjével táncolt én bevágtam a hisztit mert nem értettem miért kell mással lenni ha velem bulizik mert folyton a barátnőjével táncolt engem meg le se szart csúnyán kifejezve. Aztán még aznap este azt mondta h tartsunk szünetet és hogy kér egy hetet mert össze van zavarodva van amikor úgy érzi szeret máskor pedig kicsit kevésbé érzi ezt,meg hogy én állítólag nagyon nyomultam rá és ebből lett elege,én mondtam neki hogy rendben adok neki szünetet,én nem is nagyon kerestem és igazából most se nagyon szoktam ráírni facen sem viszont tegnap beszéltünk mert írt hogy neki mind1 de ha szeretnék akkor találkozzunk én belementem viszont se megölelni se közel bújni hozzá nem akartam elmondtam neki hogy mit érzek hogy szeretem amikor ő bújt oda hozzám megölelt és megcsókolt és mondta hogy nagyon édes vagyok aztán abba maradtunk hogy szerdán megint talizunk viszont nem tudom mit csináljak hogy most írjak neki facen vagy még mindig hagyjam hogy ő keressen! Mert félek ha nem írok neki akkor úgy fog neki lejönni h nem is érdekel már a dolog és hogy elhanyagolom és félek hogy elveszítem! Mit csináljak? Kérlek ha tudtok adjatok valamilyen tanácsot! Miért csinálja ezt??

2015. máj. 19. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel...


Csak aranyos veled de igazán nem érdekled.

2015. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekelném akkor nem írt volna rám hogy szeret csak annyira ingadozó nála ez az érzés meg nem kérte volna h talizzunk meg ölelt volna át és csókolt volna meg ha nem érezne semmit!! Meg nem mondta volna hogy tegnap délután még a buszmegállóba is kiment mert tudja h mikor szoktam hazajönni és várt....de tegnap pont nem mentem be az egyetemre és nem látta a kerómat és hazament!
2015. máj. 19. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem szeret az téged, vár még valakire , ilyenkor mindig fenntartják a lányok a helyet egy leendő harmadiknak akivel majd leléphet, sőt,ha te ezen értetlenkedsz majd beszéld meg a leendő harmadikkal

gyerek még ez a lány

ha tudnék neked segíteni hamar kiderülne szeret-e, de maradjunk annyiban amit leírtál abból az jön,hogy nem szeret csak kolonc vagy,aki a szeretethiányát pótolja KIHASZNÁL magyarul

amúgy ez még mindig jobb mint az én verzióm amikor exem elhívott bulizni,majd az ő egyik exével lépett le

2015. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

úgy tudod a legjobban megszivatni, hogy ő szünetet kért te szakics vele, még most, mert úgyis ő fog. ha már szünetet kér az már rég nem jó. az én hülye volt csajom is pont ezt mondta nekem, aztán szépen ejtett.

csajoknak egy szavát se hidd el. és kapcsolatban nincs olyan hogy szünet.


csak kicsengő van baze :D

2015. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy 17 éves kislánytól ne várj többet, mint 3 hónap bohóckodás, aztán vége.
2015. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, sajnos nem szeret téged. 3 hónap után ha MÁR bizonytalan, akkor sajnos nem lehet veled hosszabb távon és komolyabban tervezni.

ráadásul mégy tényleg kislány..először azt akarja hogy ne találkozzatok, aztán mégis, utána meg csak ő hadd keressen..

maga se tudja mit akar. szerintem hagyd, 3 hónapot könnyebben kiheversz mintha még húznátok.

2015. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy jól működő kapcsolatban egyik fél sem kér szünetet. Egy kicsit idősebb vagyok, tapasztalatból mondom.
2015. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as teljes és hiteles választ adott.
2015. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!