Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok, ha a barátotok már lányokról mentegetne le képeket közösségi oldalakról?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 11:40
 1/8 A kérdező kommentje:
*más
2015. máj. 19. 11:40
 2/8 Kései Sirató ***** válasza:
Igen. Nézegeti őket? Elbeszélgetnék vele.
2015. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Hogy a bánatba ne...
2015. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:
61%
Érdemes lenne rákérdezni, hogy miért teszi ezt. Én azt hiszem, még 13 évesen sem csináltam ilyet, pedig akkor...
2015. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ h milyen képek és minek menti le őket... pl ha pucér képeket ment le és azért h masztizzon rá nem akadnék ki
2015. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Mint fiú, aki sose mentett le képeket az interneten lévő lányokról, mondom, hogy ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy más után vágyakozik. Még pedig azért nem, mert nem egy másik embert ismerek, akiknek saját gyűjteménye van a neki ideális kinézetű emberekről. Ez nem azt jelenti, hogy a képeibe szerelmes, és téged csak egy darab húsnak néz, az internet egyszerűen másként működik. Engem pl. sokszor kérdeztek már meg, hogy nekem milyen lányok tetszenek, és akkor hirtelen nem tudtam semmit se mondani, mert nem nézegetek még híres nevű modelleket se, akiket fel tudnék hozni példának. Az meg eléggé nagy önzőség, ha nem engeded meg neki, hogy a neki tetsző lányalkatokban gyönyörködjön, csak mert ott vagy neki te. Ettől függetlenül jelezd neki, hogy nem rajongsz az egész ötletért, és kérdezz rá, ez ugyan nála miért szükséges.
2015. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen
2015. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
had találjam ki,hogy a facebookról menti le nagymellű lányok képeit és aztán arra veri a répát!?!?!?nem unod még ezt a témát!?!?éppen tegnap kérdezted meg ugyanezt,csak más szavakkal..........
2015. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!