Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a kínlódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a kínlódó kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Még csak egy hónapja vagyunk együtt, előtte nem ismertem annyira, csak látásból. De egyszerűen nem bírom elviselni, ha hozzám bújik vagy megcsókol. Nem azért, mert olyan bánat ronda, hanem nincs meg az a bizonyos kémia. Ő odavissza van értem, nem szeretném megbántani, amúgyis nehéz időszakon van túl. Fog jönni valamikor ez az érzes vagy hagyjam a pcsába?

19/L


2015. máj. 19. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha vele maradsz akkor meg hazudsz neki... Melyik a jobb? H őszinte vagy és megbántod, vagy meg ekkorát kamuzol a szemébe? Szerintem nem kell sokat gondolkodni ezen.
2015. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:
100%
Ha nem bírod elviselni, akkor ne hitegesd tovább, szakíts minél hamarabb. Amúgy miért is jöttetek össze?
2015. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó vele lenni, meg jó vele beszélgetni. Csak a testi dolgok nem mennek részemről.
2015. máj. 19. 12:00
 4/9 Interferencia ***** válasza:
Akkor ez részedről barátság.
2015. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolat akkor. Közöld vele!
2015. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg nagyon az elejen vagytok a kapcsolatnak. Ha nincs kemia a reszedrol, akkor ez ennyi volt es nem szabad eroltetni. Tapasztalatbol mondom. Most mondd meg neki, amig az elejen vagytok. Igy hamarabb tulteszi magat.
2015. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, képzeld el ezt fordítva: nagyon szereted a másikat, de ő ezt nem tudja viszonozni. Minek örülnél jobban, ha őszinte lenne veled, tartana annyira, hogy elmondja neked a dolgot, vagy inkább élnél hazugságban egy ideig, amíg végül már nem bírja tovább- mert ezt nem lehet sokáig csinálni-, és akkor, derült égből, mert hiszen minden tökéletes volt, hirtelen megtudnád, hogy az egész csak átverés.

Egy hónap alatt nem lehetnek nagyon mélyek az érzései, míg ha tovább húzod a dolgot, akkor csak jobban belegabalyodik és még nagyobb fájdalmat okozol. Merthogy ez részedről változni egész biztosan nem fog.

Szerintem mindketten jobban jártok, ha még most véget vetsz ennek.

2015. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Undorodsz az érintésétől mert neked jobb pasi kell. Felszínes vagy de igazad van így egyik félnek sem jó. Ne hazudj neki hanem keres megfelelőt.
2015. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Te meg értetlen vagy, utolsó. Nem felszinesség, azt hittem ki fog alakulni valami, mert kedvelem, de nem vonzódok hozzá.

De igazatok van, meg kell neki mondanom.

2015. máj. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!