Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is disznóság hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is disznóság hogy a pasim nem fizeti a részemet a nyaralásunkon?

Figyelt kérdés

kitalálta hogy menjünk hawaiira mert hogy az milyen jó meg stb hát elsőre azt hittem kiugrik a szivem mondom úristen dejó lesz meg minden

aztán közölte hogy 500 ft-al szálljak be mert alsó hangon annyi lesz (hát simán ki tudná fizetni mert annyi pénze van..és tudja hogy én azért nem állok úgy anyagilag hogy csak úgy előszedjek ennyi pénzt...)

akkor minek ajánlotta ezt fel ez nem disznóság?

Amúgy 2 hónapja vagyunk együtt


2015. máj. 19. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
2 hónap után mire fel várod, hogy egy egyébként min. 2 hétre 1 mioba kerülő utat kifizessen helyetted? Te se tennéd a helyében. Gyémántgyűrűt is vársz? Örülj, ha a saját részét fizeti és keres annyit, bár az rajtad nem segít. Amúgy hány éves vagy?
2015. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Értem én, hogy le akarod járatni a nőket a kamukérdéseddel, de akkor legalább ne ilyen bénán csinálnád...
2015. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem várok el gyémántgyűrűt de nem értem hogy akkor minek ajánlotta ezt fel ha így nekem kell állnom pláne így...


2-es nem értelek..

2015. máj. 19. 16:25
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

500Ft? Jó olcsón nyaraltok :D


Mi jó ideje együtt vagyunk, minden ilyen költség felesbe megy, ha az egyikünknek épp nincs munkája, akkor meg a másik állja.

2015. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

500 e ft fél millió elírtam :)

hát igen én is így gondoltam főleg hogy az ő ötlete volt hogy akkor gondolom ő fogja így állni

2015. máj. 19. 16:29
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Akkor mond azt neki, hogy Te nem engedhetsz meg magadnak egy ilyen nyaralást, ne pedig azt, hogy milyen már, hogy nem fizeti a te részedet is. 500 ezer gondolom amiről beszélünk, az nem kevés pénz egy két hónapos kapcsolatban.


Egyébként nem azért van meg a véleményem a pasiról, mert nem fizeti ki a te részed, hanem azért, mert felvet egy olyan nyaralást, amire a párjának nem telik, és innentől ő is tudja, hogy ez sehogy sem lesz jó.


(mellesleg ha kifizeti neked az 500 pénzes nyaralást, és a nyaralás végén dobod, mert rájössz, hogy mégsem ő az igazi, akkor részedről minden rendben lesz?).

2015. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mumusan ***** válasza:
46%
Úgy tűnik hogy ennek a pasinak annyi pénze van, hogy el se tudja képzelni hogy másnak fél milla milyen nehezen elérhető.
2015. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt senki nem várhatja el alapból a másiktól, hogy magára fizesse a nyaralás rá eső részét.


De a másik részről milyen dolog betervezni egy méregdrága nyaralást, ha tudja az ember, hogy ez nem a másik pénztárcájához való.


Én azt mondanám, hogy bocs én ennyit nem tudok kifizetni, menjünk egy olcsóbb helyre.

2015. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2015. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha anyagilag egy szinten allantok, akkor nem varnam el, h a pasi fizesse a nyaralast. De igy, h egyreszt az o otlete volt, masreszt pedig lenne is penze kifizetni es tudja, h Neked meg nem, igy azert igen, elvarhato tole, h kifizesse. Mas penzevel aztan baromi konnyu gazdalkodni, plane akkor, ha vki penzes...Szerintem szepen mondd meg a baratodnak, h nagyra ertekeled a nyaralasi otleteit, de Te nem fogsz a jelenlegi anyagi korulmenyeid kozott ennyit kiadni.
2015. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!