Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Ti már ütöttétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti már ütöttétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 07:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Persze írhat férfi is, hogy kapott-e pofont a párjától.
2015. máj. 20. 07:47
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ténylegesen nem. Ha elvárom, hogy engem ne üssön meg milyen jogon ütném meg őt?


De szoktunk "bunyózni" és olyankor volt már, hogy véletlen sikerült orrba gyűrni. Olyankor játék lefújva és próbálom engesztelni. Tudja, hogy nem direkt csináltam de élvezi az évődést.

2015. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A párom Nő létére igen verekedős, főleg ha valami nem tetszik neki. Korábban tanult önvédelmi sportokat is, és sikerült az edzőnek belenevelni némi agresszivitást. A legnagyobb probléma az hogy közöttünk 50kg a súlykülönbség és nagyon nem mindegy hogyan védekezem. Többnyire lefogom a kezeit és megvárom amíg lehiggad, de ennek az a vége hogy tiszta kék-zöld folt lesz a csuklója és a karja ami egy strandon elég ciki. Soha nem ütnék vissza....még az sem zavar ha elkalapálna(feltéve hogy nem kell utána társaságba menni)....de a kapcsolatunk elején elég zavaró volt.
2015. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem. És szerintem nem is fogom soha. Egyszer álmomban sikerült adni neki egy olyan sallert, hogy azóta is emlegeti.
2015. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik exem ütöttem meg már. A jelenlegi párom nem, és remélhetőleg nem is kell majd, nem olyan típus, aki okot adna rá.
2015. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen. kapott már pár sallert.

én még sosem kaptam őtőle (lehet akkor meg is halnék mert ő 185 centi és 110 kiló és én meg csak 170/60 vagyok)

de néha nem tudom másképp kifejezni hogy mennyire belegázolt az önérzetembe.

egyébként 6 és fél éve vagyok vele.

35/l

2015. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert ha én megtehetem, megteheti ő is. Más kérdés, hogy azt, akit szeretek, nem ütöm meg, bármennyire is felbsz.
2015. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3 Majd egyszer feljelent, hogy bántottad, és a kék-zöld folt lesz a bizonyíték ellened. Nem mintha nem hinnék el neki bemondásra is.

Engem már többször is megütött a feleségem, miközben azt kiabálja, hogy nem merjem megütni.

A nők sokkal erőszakosabbak, mint a férfiak, csak ők kiabálnak, amíg a mulya férfiak hallgatnak.

2015. jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
57%
Csak poénból "arconcsaptam" párszor, ha valami olyat mondott. Persze nem fájt neki, és még csak nem is csattant. Bár ez nem számít igazi megütésnek, ő is nevetett.
2015. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 De igen, annak számít. Persze ha ő ütött volna meg téged, akkor kiabálnál...
2015. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!