Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktassam le erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le erről a páromat?

Figyelt kérdés

Én ki tudom dobni az ő szemetét, de ő nem képes erre. Ha mondjuk elfogy a tusfürdőm, akkor a dobozt fogja és a mosdókagylóba dobja, ha a kaja megromlik a hűtőből, akkor kiveszi és az asztalra teszi, nem számít hogy 1 méterre van tőle a kuka, nem, úgy van vele, hogy majd az a hülye nő kidobja... Múltkor kivett egy fogpiszkálót és használat után a konyhabútorra tette, annyira nem volt képes hogy lehajoljon és kidobja a kukába... És hiába magyarázom ezt neki, csak azt hajtja hogy hát én is ki tudom dobni.


Mit tudok tenni, hogy észrevegye magát?


2015. máj. 20. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ha ezen nem változtat, akkor fel is út, le is út. Szolgának használ, mert belemész a játékába és hagyod magad. Vagy elkezdheted te is ezt a dolgot: nem szeded föl az övét és széthagysz mindent úgy, hogy zavarja. Hátha ettől észbe kap.

Ha már próbáltad szép szóval, nem nagyon van más lehetőséged. Ne menj bele a játékába.

2015. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne dobd ki először is utána, és beszélgess el vele arról, hogy ez a trehány tohonya viselkedése miatt már a kapcsolat jövője miatt aggódsz :D
2015. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha mosod a ruháit,akkor mostantól kezdve ne mosd ki őket és ne főzz neki! takarítani muszáj lesz helyette,mert ha nem takarítasz,megesz bennetek a kosz...
2015. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Interferencia ***** válasza:
Amúgy az ilyen nőkről messziről lerí, hogy defektesek, vagy csak közben derül ki, hogy simán működnek szolgaként?
2015. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát én kezdetnek ennyi miatt nem borulok ki. Mondjuk mi ezt úgy oldottuk meg, hogy enyém a benti munka, öve az udvari. Ha viszont tényleg nagy rumlit hagy benn megcsinálom, de kinn szétpakolok én is valamit, csak hogy érezze, hogy nem fogok egész nap utána takarítani.
2015. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért nem dobja ki,nehogy aztán keresd,hogy jó volt az még,vagy azt a flakont megtartottam volna.Én ezen nem variálok,kidobom én.
2015. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
A pasit dobd ki, ne a szemetet! N
2015. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott és csak pakolj magad után.

Egyébként az ilyen álló háborúk általában okkal alakulnak ki, lehet direkt fel akar b....szni.

2015. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az en pasim rendszeresen a mosdoba dobja a napi kontaktlencse papirjait (az azt izet amiben a lencse van) es mivel naponta cserel lencset ez mindennapos. Aztan megfogadtam h nem dobom ki helyette es nem tulzok 12 kontaklencse burok fekudt a mosdoban, szoval muszaj volt kidobnom:-)))


Sztem ilyesmin ne idegesitsd magad, ha ezen kivul minden rendben akkor egy ilyen dolog ne szakitson el titeket egymastol:-)))

2015. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"annyira nem volt képes hogy lehajoljon és kidobja a kukába"


Ha ez ilyen szinten van, akkor ez egy hatalmi játszma. Rajtad áll, hogy behódolsz vagy kiállsz magadért. A kutyák orrát bele szokták nyomni az ürülékükbe ha rossz helyre teszik. Neked is valami ilyesmit kellene megvalósítanod.

2015. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!