Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalodas miatt a padlon, elvonulni a vilagtol, megoldas ez tobb-kevesebb ideig? 27F

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Inni se megoldás, de én mégis inkább azt javaslom! :D Nekem ilyenkor az használ, ha kimozdulok otthonról és új embereket ismerek meg (természetesen még említés szintjén sem fér bele ebbe az, aki a csalódást okozta)! Egyszerűen csak zárd ki a fejedből arra az időre! :) Amikor meg egyedül vagy, akkor se picsogj rajta, ne haragudj, ne szidd gondolatban! Jusson eszedbe, hogy milyen leckéket tanultál ebből a csalódásból, elemezd, hogy mit rontottál el - mert biztosan van olyan - és gondolj arra, hogy mindenki okkal lép az életedbe és éppen úgy okkal is lép ki belőle, ha elvégezte a feladatát! :) Ne búsulj, mert mindig csak jobb jön! :) 28/L
2015. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van akinek segít, ez egyéni. Nekem pl jót tett amikor egy nehéz döntés előtt 3-4 napig elvonultam a természetbe. Azóta is menném... De nekem a termeszet eleve nagyon megnyugtató, feltölt, jó a meditáció, az érzések tisztázása.

De valaki meg ettől csak még inkább becsavarodna, annak inkább a társaság, a buli, vagy valami új tevekenység a leghatásosabb. Bár ezek szerintem a legtöbb embernek jót tesznek. :)

2015. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kevesebb ideig igen. több ideig nem. Mnj haverokkal inni, ismerkedj meg az ő haverjaikkal , a haverjaik nőivel, más lényokkal, mert ha egyedül vagy , akkor valószínüleg nem fogsz olyan mély új emlékeket létrehozni, mint akkor , hogy ha egy jó társasággal csomó új ismerősöd lesz,vagy közös programokat csináltok melyekre aztán bolgan tekintesz vissza :)
2015. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!