Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar megváltoztatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar megváltoztatni? Hagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Eddig is nagyon problémás volt a kapcsolatunk, már több kérdésen keresztül részleteztem, nem mennék bele újra.


Tudni kell rólam, hogy a stílusom elegáns, kifinomult, imádom a csipkés dolgokat, szűk szoknyák magassarkúval...


Ma együtt vásároltunk, és a fejemhez vágta, hogy unalmas vagyok, mert úgy öltözködök, mint egy vénlány. Erre megsértődtem, és csak azzal tudtam kiengesztelni, hogy a szeme láttára vettem olyan ruhákat, amiket soha nem fogok felvenni - pénzkidobás volt. Tépett, szakadt farmer mini pöttyös zsebbel és ehhez neonszínű pólók hibás angol feliratokkal -- hányni tudnék az egésztől. Mondtam, h ha ilyenek jönnek be neki, akkor ne velem kezdjen, mert a jogi egyetemre meg a gyakorlati helyemre nem ilyenekbe fogok menni, sőt utálom az ilyet. Szerintetek?


2015. máj. 20. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Téged sértett meg, és te akartad őt kiengesztelni? Csak én látom itt a logikai ellentmondást?:) Mint jogi egyetemre járó, felnőtt nő, szerintem gondold végig, van-e jövőtök egymás mellett. Nem azért, mert most összekaptatok, hanem azért, mert nyilvánvalóan más típust tart vonzónak, mint ami te vagy. Te elegáns, intelligens, megfontolt típus lehetsz (már amikor nem zsarolnak ki belőled neonszínű ruhákat), ő pedig a lezser, vadócabb öltözködést szereti, ami ugyanilyen belső tulajdonságokkal jár együtt. A ruházat bizonyos szinten önkifejezés, egy pillanat alatt fel tudod mérni adott személy legjellemzőbb tulajdonságait az öltözéke által. Szerintem sok problémátok lesz még ebből, ő más életet képzel el, mint amit melletted megkaphatna.
2015. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vele beszéld meg, ne velünk, vagy szakíts.
2015. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ideje lenne kicsit felnőttebb módon hozzáállnotok ehhez a kapcsolathoz. Neked is, mert ha szerinted nem a kommunikáció a megoldás, hanem hogy kiadsz pénzt olyan cuccokra, amiket soha nem fogsz hordani, csak nehogy szembe kelljen nézned egy apróbb konfliktushelyzettel, akkor nem vagy érett egy komoly kapcsolatra.

Ő meg pláne nem az, a viselkedése alapján.


... Vagy szakítsatok.

2015. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mumusan ***** válasza:
Ha tőled Ennyire idegen a változás, és őneki meg nem tetszik az ami vagy, akkor csak egy út létezik. Szerintem pontosan tudod hogy mit kell tenned, csak megerősítésre vágytál.
2015. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!