Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőm nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
már 10 hónapja együtt vagyunk, volt orál 2x de valahogy a szex mégse megy. lassan már úgy érzem hogy nekem ez nem megy így. nagyon szeretem de nekem hiányzik a szex a kapcsoltunkból. egyre inkább azt érzem hogy a sok visszautasítás miatt már nem nagyon akarom ezt az egészet.

2015. máj. 20. 14:45
 1/8 Mumusan ***** válasza:
100%
És mit mondott, miért nem akarja??? Mennyi idős??
2015. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Lehet, hogy érte valami trauma - ezt ki kell deríteni (pl megerőszakolták) - illetve azt, hogy tényleg kapcsolatként tekint-e a köztetek levő dologra és nem csak barátságra. Hány barátja volt előtted?

Valahogy puhatold ki a dolgokat.

2015. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te felizgatod Őt? Te kielégíted orálisan?

Foglalkozol ilyen téren vele is?

2015. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 hónapja vagytok együtt és nem beszélgettek erről NYÍLTAN? Ezekre a kérdésekre tudnod kellene a választ, ha megfelelő kapcsolat van közöttetek. Szerintem kezdj el beszélgetni, mielőtt elveszíted!
2015. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Annyit még hozzáfűznék az előttem szólók tippjeihez, hogy a legközelebbi orális aktusnál, te se legyél tétlen.

Adj bele mindent és amikor a csúcson lesz látni fogod a szemeiben a csillogást ahogy rád tekint. Onnantól kezdve olajozottabban fog menni a téma. Ez egy bevált módszer nálam. Én is voltam hasonló szituban. Hajrá! ;)

2015. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok a barátnőm 17

mindketten szűzek vagyunk. :)

nem szeretném sürgetni,de mégis 10 hónap.

2 barátja volt előttem.

2015. máj. 20. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valaki megint nem találta el a kategóriát.

Egyébként meg szerintem nem kényszerít senki, hogy vele legyél, keress mást. Olyat nem nehéz találni, akit simán lefektethetsz. A lánynak meg szinén nem kényszer, hogy lefeküdjön veled, ha nem akar.

2015. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem fél,hogy fájni fog neki... kérdezz rá,hogy ezért van-e,és ígérd meg neki,hogy vigyázol rá.:) De aztán tényleg vigyázz rá!;)
2015. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!