Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le ezt a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le ezt a fajta rossz szokásomat?

Figyelt kérdés

A következő a problémám. A párom viselkedését folyamatosan elemzem. Ha pl. üzenetben ír nekem valamit elkezdem kielemezni, hogy miért ezt írta és miért nem azt. stb...

Aztán ha egy nap nem ad hírt magáról elkezdek kombinálni. Visszaolvasom az üzeneteit és analizálok.


2015. máj. 20. 16:52
 1/4 anonim válasza:
Mert nem bízol benne és féltékeny vagy. Ugye jól gondolom?
2015. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A problémát felismerted, ez jó. Következő lépés, hogy tudatosan leállítod. Ha "azon kapod magad", hogy már megint az üzeneteket bújod, szándékkal kikapcsolod, másra koncentrálsz.

Egyetértek abban, hogy valószínűleg a bizalom problémája lehet. A jelenlegi kapcsolatom elején én is ilyen voltam, sőt, bár csúnya dolog, de esetenként még a párom levelezését is elolvastam. Nem azért, mert csalna vagy bármi, arra voltam kíváncsi, hogy rólam miket mond.

Mikor már sokadjára kaptam magam azon, hogy _muszáj_ elolvasnom a leveleket, akkor döntöttem el magamban, hogy akkor sem. Mert ebből jó nem sül ki.

Időbe telt, de már késztetésem sincs a kombinálgatásra. Boldog vagyok és szeretjük egymást. :)

2015. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Féltékeny vagyok rá, pedig már mondta nekem hogy nem kell féltékenynek lennem. Mindig dicsér engem, és valahogy nem tudom elhinni hogy tetszem neki. Sajnos most távkapcsolatban vagyunk
2015. máj. 20. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:

hát a tábkapcs ilyen, de ez még nem ok ilyenekre :)

meg kell tanulni bízni a másikban. Gondolgd azt, hogy mi lenne fordított helyzetben! Neked jól esne a kielemzés? az élettered elszorítása? a szabadságod elvétele? Na ugye, hogy nem :)

a másik... Most ha meg akar csalni megteszi. Olyan mindegy hogy a hátad mögött vagy a szemed előtt...

Szeresd, tiszteld, bízz benne.

2015. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!