Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy kérés ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Egyenes ember vagyok,nem sunnyogok,ha valami nem teszik szólok,oldjuk meg mert nekem ez igy nem jó.Ugyanezt elvárom visszafelé is.

Az én drága szerelmem mindenhol bámulja a nőket.Nem,nem csak rápillant,bámulja elöl-hátul,amig látótérben van.Megkértem ezerszer már,hogy ne csinálja előttem,borzasztóan zavar és megalázó.De semmi nem változik,pláne most hogy itt a nyár.Tényleg olyan teljesíthetetlen kérés?


2015. máj. 20. 19:59
 1/7 anonim válasza:
Engem is zavart mikor ezt csinálta :( de ő csak a neten amikor nem láttam vagy nem voltam itthon de akkor is.. olyan zavaró mert tudom hogy nem vagyok olyan jó mint azok a r**ok. én megmondtam neki hogy elhagyom azt arra észrevette magát :) de amúgy is én tényleg dobtam volna mert ha más meg tudta állni ő meg nem az mi!? de tényleg
2015. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy kérés. Én sem bámulok más lányokat a párom jelenlétében.
2015. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha vele mesz, oltozz feltunoen. Mely dekoltazs, sok nagy csillogo ekszer. Smink stb. Nezzenek meg a pasik.

Masik: nezd meg a szembejovo pasikat feltunoen a jelenleteben! Tehetsz nehany megjegyzest is. Hu, milyen jo a farmerja! Te miert nem vagy ilyen dogos, dragam?


En ezt csinalnam. A pasinezest mindenkepp. N

2015. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Adri+ ***** válasza:
30%
Figyu! Ha nem annyira, mint az én Julikám, hogy rámászott : szó szerint.. Hadd bámulja. Figyeld meg akiket megbámul : Sminkjük, rucijuk, viselkedésük. Ne add fel az egyéniséged, viszont hetente 3-5 napig vegyél fel olyat is!! Meglátod, megint megkíván, és már kevésbé fogja csinálni. Ha kiszúrsz vele
2015. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Adri+ ***** válasza:
43%
.. azzal csak , megfojtod ', és megölöd a kapcsolatotok. Szükséges ez? Érezze ő is, hogy mozgásteret adtál neki is.
2015. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár csúnyán hangzik, de egyszerűen annyi rá a válasz, hogy "mert ő ilyen". Párom is ugyanez, egyszerűen minden szembejövő csajt megbámul, függetlenül attól, hogy fogom-e a kezét vagy sem.

Eleinte nagyon kibuktam, kértem, hogy ne tegye, vagy legalább ne akkor, ha ott vagyok, rosszabb napokon volt, hogy ki is borultam emiatt, megalázónak éreztem.

Mi megbeszéltük: ő pasiként nem is érti igazán, miért olyan nagy dolog ez nekem. Megnézi, továbbmegy, elfelejti. Nem szedné fel, nem dugná meg. De ugyanúgy bámul.

Én változtattam a dolgon: nem taktikázok, hogy "akkor majd én is!". Poénra vettem a dolgot, emlékeztetem rá, hogy látom ám, vagy egyszerűen látványosan megszorítom a kezét, vagy megcsókolom, hogy "tudja, hol a helye". Van, hogy én is megbámulom a csajt, elmondom a véleményem róla. :) Így tulajdonképpen az egész helyzet egyszerű játékos civódássá csitult, ő is élvezi a "féltékenykedésem", így pedig én is könnyebben tudom venni a dolgot.

25N

2015. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A többi pasimmal nem volt ilyen gondom soha,elviccelődtünk.De amit ő csinál már tényleg beteges!Mit csinálhat ha nem vagyok ott?
2015. máj. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!