Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alattomos párkapcsolati gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alattomos párkapcsolati gond?

Figyelt kérdés

Elbizonytalanodtam a 3 éve tartó párkapcsolatomban. A párommal korán összeköltöztünk és sosem voltak nagyobb vitáink. Mióta ismerem non-stop dolgozik, reggel 9-től este 10ig, mindig, vasárnap is, ünneppekkor is. Sokszor mondtam, hogy az esti bealvás a TV előtt vagy a havi egy mozi kevés idő egy kapcsolatra, de mivel ez egy saját vállalkozás megértem és elfogadtam. Azért is írtam, hogy alattomos gond, mert nincsen egy megfogható nagy probléma amire tudok reagálni rögtön ( megcsalás, agresszió, stb). Inkább egy ellaposodást, érdektelenséget, közönyt érzek kettőnk között. 1 éve kutyánk is van és látom, hogy azon kívül mikor megjön, örül hogy kap egy kis rajongást tőle, vele sem törődik, játszik. Ha hazajön, netezik és alszunk. Ő lenne egyszer a férjem és az "apajelöltem"? Mire számítsak igy?

Szeretnék családot.

Előre is köszönöm a tanácsokat! 27 L


2015. máj. 23. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neked kell döntened... sajnos dönteni kell ebben az országban aközött, hogy pénzt akarsz, ergó biztos anyagi hátteret, vagy férjet, családapát akarsz de minimális pénzből... Döntsd el melyik a fontosabb és aszerint cselekedj... várni meg ne várj, ha nem tartod érdemesnek mert az idő homokórája ellened és a terveid ellen dolgozik...
2015. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Párkapcsolat? Ez nem tűnik annak.
2015. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Van az a férfi, aki az összes szufláját, erejét, idejét a munkájába öli és magát munkába temet, hogy ne lássa ne érezze azt ami körülveszi.


Ha több lennél neki mint reprezentációs lakótárs, akkor hidd el, szánna rád időt, vagy haza vinné a melót, és éjszaka csinálná.


A tiétek nem kapcsolat, csak békés egymás mellett élés.

2015. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem élünk luxusban, egyszerűen csak szerettük egymást ezért eltűrtem hogy folyamatosan dolgozik. Nem gondolom azért hogy ennyire szélsőséges lehetőségünk van csak: jó élet rossz család, apa és fordítva

Köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 23. 20:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolnám, ha nem tudnám 10 éve ugyanígy, ugyanennyit dolgozik.
2015. máj. 23. 20:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként előttem még párkapcsolata sem volt, úgy érzem ha elhagyom örökre egyedül marad..
2015. máj. 23. 20:40
 7/12 anonim ***** válasza:
A te döntésed, hogy akarsz élni. Azt javaslom, próbálj beszélni a pároddal. Ha igazán fontosak vagytok egymásnak, találtok megoldást.
2015. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtad kibeszéltetni? Mert ha 10 éve ezt teszi, akkor ott még komolyabb a probléma. Mi az ami ennyire megviselte a múltban? amit a mai napi képtelen feldolgozni?
2015. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egyfolytában dolgozik, miért ne lenne jó apajelölt?
2015. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem kell elhagyni ez miatt. csak mond neki, hogy szeretnél családot, és hogy egy kis munka takaréklángon jobb lenne. Vigye haza a melót, lazítás után tudna dolgozni. esetleg végezz el te is egy OKJ-s képzést, olyant mi megközelítheti a családi vállalkozása vonásait, így te is be tudsz neki segíteni. Gyorsabb lenne ezáltal a meló, így kevésbé fáradna el, és még lenne ideje minden másra :)
2015. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!