Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak sokkal fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak sokkal fontosabb a haverja, mint én, van kiút?

Figyelt kérdés
Szoktunk együtt lenni, de a haverjával sokkal többet szokott, én mindig a második helyre kerülök. Ha megbeszéljük, hogy találkozunk, alig akar eljönni a haverjától, mindig a mi programunkat tolja el egyre odébb és odébb... Ugyanakkor szeret velem lenni, szeret, de egy párszor már elmondtam neki, mi a problémám és nem változtat rajta. Oké, hogy a szerelemnél fontosabb a barátság, de ez azért már pofátlanság.
2015. máj. 24. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam az exemnél volt probléma.

Nekem az vált be,hogy én is elkezdtem a barátnőmet az első helyre tenni.. Pl ha hívott is,akkor: 'bocs,most a bnőmnél vagyok,majd később,szia.'-és letettem.

Vagy lemondtam jópár találkozót,olyanokat is,amik pl mozi(előre megvett jegy) stb.


Nekem csak ez vált be,én is hiába beszéltem vele.

Utána megtapasztalta,amit ő is csinált velem,és akkor rájött,hogy tényleg szar érzés.


De ez egyénektől függ..nekem ez bevált,ez csak 1 tipp,hátha neked is bejön:) (Ha szeret tényleg,be fog jönni.)

2015. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet te is olyan vagy hogy azt hiszed elég hogy van két melled meg lyukad, és akkor már te vagy a legjobb társaság a világon.
2015. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fontosabb a szerelemnél a barátság, mondjuk azt, hogy ugyanolyan fontos.

De ha te kerülsz tartósan a második helyre, az már gáz.

Nem pofátlanság, hanem érdektelenség, nemtörődömség, szerelemhiány.

2015. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha megbeszélünk egy programot, és rendszeresen tologatja a haverja miatt, nem egyszer véletlenül, hanem mindig, akkor elgondolkoznék hogy fontos vagyok én neki? Engem nem érdekel, hogy hányszor vagy mikor megy el a haverokkal, munkatársakkal inni, de ha egyszer egyszer mi szervezünk progit, és lemondja vagy áttenné nyomos indok nélkül, akkor viszlátot mondanék. Én sem tologatom, és rakom át, mert nincs kedvem, vagy mert a barátnőkkel találkoznék, vagy bármi. Ha nincs meg a tisztelet egymás iránt, akkor minek is vagyunk együtt? Én szeépen leülnék vele, elmondanám hogy mi a bajom, jeleztem többször is, változás nem történt, úgyhogy felejtsük el egymást.
2015. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőméknél az a probléma, hogy bár együtt vannak a barátjával a legjobb haver mindig ott van harmadik keréknek és ez őt a legkevésbé sem zavarja (mármint a havert). Barátnőm nagyon ki van akadva hogy nem tudnak kettesben lenni és hiába a szép szó csak nem akar eltakarodni a pi*csába, mert a pasija meg szereti ha a srác is ott van. :D Szerencsére nálunk nincs ilyen gond, barátom oda megy ahova akar, ahogy én is és van időnk egymásra is. Egyik program nem keresztezi a másikat. Ha tartósan a második helyen vagy az rég rossz. Oké hogy a pasiknál van ez a mondás hogy srácok az elsők és csak utána jönnek a csajok, de egy érett férfi képes megteremteni az egyensúlyt.
2015. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!