Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a "megcsalás" (szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a "megcsalás" (szerelmi affér), ami után már semmiképp nem akarnál a pároddal maradni?

Figyelt kérdés
pl. Flört telefonon vagy neten; egy nagy buliban való megtévelyedés (csók vagy egy éjszakás kaland), több hetes félrejárás egy jó nővel/pasival, több hónapos napi szintű kapcsolattartás és heti szintű együttlét valakivel, nagy szerelem (szerelmes versek, sms-ek, lopott órák) ami evekig is eltart; több szerető is parhuzamosan vagy egymas utan hosszantartoan es tobb eve...Szoval mi az ami utan nincs tovabb? Vagy ki az aki még ezek utan is maradna es miert?

2015. máj. 24. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg mindentől függ. Mióta vagyunk együtt, milyen "mély" a kapcsolat...

Volt olyan kapcsolatom, h másfél éve voltunk együtt, amikor sírva bevallotta, h néhány hónapja megcsal...

boldogan megbocsátottam volna neki, mert szerelmes voltam, mint az ágyú... időt kért, megadtam, nem szakított vele, úgyhogy szépen kiszerettem belőle... ennyi.

2015. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Számomra egy ilyen jellegű esemény titkolása van akkora probléma, mint a megcsalás maga.

Úgy vagyok vele, hogy gondolni rá még nem bűn, és az ember vágyhat másra is, ez természetes - viszont ha én már nem vagyok elég, vagy nem azt nyújtom, amit ő szeretne, akkor üljünk le, beszéljük meg. Ha nem jutunk megoldásra, akkor külön utakon kell folytatni.

A flörtöt önmagában nem tartom megcsalásnak, alkalmi szinten, önbizalom növelése céljából (hisz kinek ne esne jól a flörtölés), de ha egy bizonyos személyhez társul, esetleg rendszeres, az már nagyon bántana. És minden, ami ennél több, okot adna a szakításra.

Az egyetlen helyzet, amiben esetleg új esélyt tudnék adni a páromnak, ha hirtelen felindulásból történik valami (tapi, csók), és utána elmondja, mert lelkiismeret furdalása van, és megbánta. De a szexnél már ez se működik, azonnal lapát.

2015. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány a kérdező ? és ezek közül volt e része valamelyikben?
2015. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A #2 nagyon jól mondja én is így gondolom!
2015. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik amiket felsoroltál,már szakítás nálam.
2015. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyik után sem folytatnám.

Ha ilyesmi kiderülne, a bizalmam elszállná. Bizalom nélkül pedig egy kapcsolat már nem kapcsolat, szerintem. 25N

2015. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Meg az internetest elneznem mert nagyon nagyon ritkan itt en is huzom egy-ket ferfi agyat de max 2 uzenetig utana szolok hogy van baratom. Viszont mar maga a reszegseg olyan indok lenne amit nehezen bocsajtanek meg az osszes tobbit amit leirtal nem tudnam megbocsajtani. Se az egy ejszakast mert akkor hatalmasat zuhanna a szememben a megcsalasrol pedig az a velemenyem hogyha szeretsz valakit nem csalod meg. Tehat ha megcsalna akkor nem szeret ilyennel meg miert maradnek!?


Hala az egnek ezek a veszelyek nem allnak fenn. Tobb mint 3 eve egyutt vagyunk es szeretjuk egymast.

18/L

2015. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csóktól kezdve minden.
2015. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a szerelmi viszony az ami miatt boritanek, vagy amiert elhagynam. Mert ha masba szerelmes akkor az egesznek semmi ertelme:-)
2015. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert engem sohasem csaltak még meg. Koromból kifolyólag talán más nem is fognak...
2015. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!