Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi pénzt tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi pénzt tudnátok havonta félrerakni a következő esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel jelenleg külön lakunk, mert én kijöttem külföldre dolgozni. Ő Pesten dolgozik és jelenleg 175 ezer nettót + 65 ezer kafetériát keres. Célunk hogy egy házat tudjunk venni, ezért is jöttem ki külföldre. Én spórolok amennyire csak tudok, hogy minél hamarabb hazajöhessek ellenben ő nem rak félre szinte semmit.


Mennyi lenne a reális összeg amit félre lehetne rakni?

Az albérlet + rezsi (szobát bérel) fix 54 ezer

Bérlet 10000

Kéthetente hazamegy a szüleihez 10000


2015. máj. 24. 17:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha a cafeteria mind kajára költhető, abból tud enni egész hónapban, tehát 100 körül. Jobb, ha nem tervezel hosszú távon ezzel a csajjal, mert herdálja a pénzt!
2015. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
50 körül el tudna tenni simán.
2015. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Éltetek már együtt?
2015. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
7%

Én 3-400 körüli nettóból alig tudok félretenni 100 ezret. Szerintem egy hős, hogy kijön a hónap végén.


Mondjuk nálunk a lakás 120 ezer/hó.

2015. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ha a párommal közös cél vezérelne, azaz hogy összeköltözzünk, akkor minimum 50 ezret félretennék havonta.
2015. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Egy fél évet éltünk együtt. Akkor közös kasszán voltunk és én kezeltem a pénzt.
2015. máj. 24. 17:40
 7/27 anonim ***** válasza:
30-40 ezret tudnék félrerakni ebből.
2015. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
65 ezres cafeteria? :o Az komoly, az nekem két hónapra is elég lenne. :D
2015. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Szerintem havi 100ezret tuti felre tudna rakni. (hova tudja elkolteni azt a rengeteg penzt mellesleg?)


De ha o nem tesz semmit a celert akkor minek eroltetitek? Nyilvan valo, hogy neki nem fontos az a haz....

2015. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Lehet úgy van vele, hogy majd én úgy is összerakom a pénzt.


Nem tudom pontosan mire költi el. Ő nem főz magára, így nyilván több megy el kajára is. Biztos vesz magánka egy két ruhát, elmegy ide-oda. A múlt hónapban 20 ezer volt a telefonszámlája. Nem igazán tartja számon mire megy el.


Én mindent vezetek magamnak pontosan, hogy mire mennyi megy el. Nekem ki van tűzve minden hónapban egy cél, hogy mennyit kell félreraknom. Sajnos ő nem így gondolkodik, de nem szabhatom meg neki. Többször is mondtam neki, hogy ez így nem lesz jó.

2015. máj. 24. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!