Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levani kérdése:

Miért érzem úgy, hogy nem kíván? Egyáltalán jól érzem?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, nem vagyok szexmanias, de miért van,hogy én szinte minden nap, két naponta szeretkeznek a párommal, de ő nem.Nem érzem magam nőnek,régen a kapcsolatunk elején mindig akarta. Megunt vagy van valaki más? Ha rákérdezek Azt mondja nem így van,csak fáradt. De nekem olyan fura.. nagyon szeretem, de így nekem nem fog menni... 24/L

2015. máj. 24. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs, hogy fáradt a szexhez egy pasi, aki kívánja, szereti a csaját. Jó kifogás, ma lenyomtam 12 órát egy fesztiválon, de még most is végigtudnám szeretkezni az éjszakát. Megunhatott, megszokás eluralkodott, vagy másra vágyik már, más nőre.
2015. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jól érzed.
2015. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:

is is

szexhez nem lehet folyamatosan fáradt

szerezz be egy férfit aki kielégít rendesen

2015. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit ronthattam el, hisztis vagyok sokszor, de próbálok a kedvében járni, ide költöztem lassan egy hónapja.. most jobban kellene szeretnünk egymást mint eddig. Már nem merek semmit mondani mert naggy veszekedés lesz belőle.. de olyan rosszul érzem magam.
2015. máj. 24. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Fáradtság tényleg elég gyenge kifogás...
2015. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy odaköltöztél bármikor csinálhatjátok, ergó egyik alkalmat sem kell kihasználni.

Párod hány éves?

2015. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is hittem már azt, hogy fáradt vagyok a szexhez, meg is mondtam a páromnak... kb 3 percébe tellett, hogy megváltoztassa ezt az elgondolásom :P
2015. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nalunk is ez van,mas elejen napi 4-5 szor is szeretkeztunk, igy 1 ev utan 2-3 hetente! Pedig en kezdemenyezek, ugyanugy nezek ki, es megsincs semmi.
2015. máj. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Húha, mi a pasimmal jóval 40 felett vagyunk, kemény melót végez napi szinten 8-10 órát, de olyan még nem volt hogy nincs kedve a szexhez. Ismét bebizonyosodott hogy a kor meg a fiatalság még nem minden. Majdnem két éve vagyunk együtt, de akár egymás utáni nap is van szex.
2015. máj. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rossz lóra tettél. Költözz el, amíg még lehet, mielőtt tovább csorbítja az önértékelésed. Így tényleg nem fog menni, előbb-utóbb jön egy lovag, aki majd kívánni fog és Te is őt, és akkor vagy megcsalás lesz vagy szenvedés, de leginkább a kettő kombója.

NEM Te vagy a hibás, bocsi. Én ezt egyszerűen nem tartom korrektnek, hogy valaki az elejében mindig kíván, aztán meg ha sínen van, behúzza a kéziféket. Ha nem betegség áll a háttérben, akkor én beszélnék vele, adnék még egy esélyt, s ha nem él vele, dobnám.

2015. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!