Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok kibékülve magammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok kibékülve magammal és ez kihat az egész kapcsolatunkra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van rajtam, kb 3-5 kiló felesleg, a többiek csak legyintenek, hogy hülye vagyok meg csinos vagyok és maradjak már de én látom és engem zavar. Amikor a bárom megfogná a derekam vagy ha fekszünk és átölelne vagy puszit adna a hasamra vagy akármi akkor egyszerűen kicsúszok a kezei közül, hogy ne, mert tudom hogy ott van a kis úszógumi, ő pedig nem érti mi bajom van. Még lefeküdni se feküdtünk le, mert attól tartok, hogy meztelenül mégborzasztóbb az egész. És igen, tudom, hogy túllihegem az egészet, de tökéletesnek szeretnék látszani a szemében. És ő mindig mondja, hogy nem vagyok normális, meg gyönyörű vagyok de nem hiszek neki és ez egy olyan gátat szab az egésznek aminek nem lesz jó vége. Már próbálom egy jó ideje leadni de vizsgaidőszak van és ilyenkor nincs annyi időm sportolni meg kicsit rendszertelenül is eszek, ennek hála a plusz kilók is. Mit tegyek? Félek, hogy a saját hülyeségem miatt fogom elveszíteni..

2015. máj. 25. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rajtam is van kb 5 kilo felesleg es ugyan ugy erzek mint te de ertsd meg hogy neki nagyon szep vagy :) az en parom mar jatekosan fejbe vag ha ilyet mondok :) egyszeruen probald meg elengedni magad vegyel fel olyat amiben csinosnak erzed magad es ne allj merlegre vagy tukor ele egy hetig! Aztan lepd meg a baratod valami szep fehernemuvel persze ha olyan a kapcsolat es a korotok es hagyd hogy bebizonyitsa hogy tokeletes vagy! Nekem nagy a fenekem a baratom megis szereti pedig nem izom az egesz :)

18/L

2015. máj. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez így nagyon nincs rendjén,de ezt te is tudod.

Fogadjunk vmiben! :)

Lefekszel a barátoddal (természetesen, ha úgy érzed itt az idő), ő nem fog semmilyen kifogást emelni az alakoddal kapcsolatban, sőt megfog nyugtatni,majd a 2. alkalom már sokkal könnyebb lesz,és minden utána...

Hiszel nekem? ;)

2015. máj. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 - én tényleg igyekszem de nem megy. Ő is mindig nyugtatgat meg kiröhög, hogy hibbant vagyok de akkor is zavaró.

#2 - én tényleg szeretnék hinni neked de ha eddig se jutunk el mert nagyon zavar az egész...

2015. máj. 25. 02:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel szemben van esetleg valamifajta megfelelési kényszered?
2015. máj. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen. Anyukámmal nagyon is. Rengeteg megjegyzést tett és tesz rám az évek során amik nagyon rosszul esnek. Már beszéltem vele róla, de folytatja jó szokását..amikor az én koromban volt, igazi bomba csajszi volt, tudta is magáról , sose voltak hasonló problémái. Neki a fiúkkal is másképp mentek a dolgok. Sosem voltak önértékelési problémái és nem érti, hogy én miért vagyok ennyire lassan megfontolt a férfiakkal kapcsolatban. Rengeteg mindenben különbözünk és sajnos ez feszültségeket is szül köztünk.
2015. máj. 25. 02:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár vizsgaidőszak, akár nem - sürgősen keress egy pszichológust, nagy bajban vagy.

Az az ember, aki leginkább hozzád tartozik azt mondja így szeret, te meg azt mondod erre, hogy nem.... ez nem önértékelési zavar, ez olyan mértékű agresszivitás, hogy az csak na!


Az a kisebb dolog, hogy őt elveszíted, de kit fogsz találni, aki elfogadja, hogy te mond meg neki mit lásson - és ha azt látja, ami te? Egy dagi nem kívánatos nőt, akkor meg minek jönne össze veled?

"Tökéletes" nő nincs, szerethető az van - úgy tűnik még ebben a kategóriában vagy, de mintha terhes volna ez neked.

2015. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

(Én kérdeztem a szüleiddel kapcsolatos dolgot.) Ha gondolod, szívesen adnék neked olyan tanácsot az önelfogadással kapcsolatban, amit terapeutától hallottam, bár nem tudom, mennyire vagy rá nyitott.


Még egy kérdés felmerült bennem: egészen biztos vagy benne, hogy az, hogy a barátod fizikai közelesését és az intimitást egy bizonyos szinten túl elutasítod, azzal a néhány plusz kilóval, illetve bármi módon a külsőddel függ össze, és nem lehet esetleg valami más tudatalatti oka, hogy hárítod a dolgot, és ez csak egy ürügy?


(Bár ez nyilván nem a racionalitás szintje, szóval tudatosan nyilván nehéz lenne felismernie az embernek, ha más lenne a valós ok, vagy lenne mögötte más ok is emellett.)


("Még lefeküdni se feküdtünk le, mert attól tartok, hogy meztelenül még borzasztóbb az egész.")


Megkérdezhetem, hogy mennyi idősek vagytok, mióta ismeritek egymást, tett-e valaha kritikus megjegyzést a külsődre vagy bármi másra veled kapcsolatban, és hogy te teljesen megbízol-e benne, nagyon vonzódsz-e hozzá testileg-lelkileg, vágynál-e arra, hogy szeretkezzetek?

2015. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 omba ***** válasza:
100%
Csak egy apró kérdés, ha vizsgaidőszakról beszélsz, akkor 20 körül vagy. Szerinted a barátod meddig fogja tolerálni a szexmentes életet?
2015. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Interferencia ***** válasza:
100%
Fogyassz sokkal kevesebb médiát, és irány egy jó pszichológus.
2015. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem agresszivitásról van szó, és nem érzem terhesnek. Azért reményeim szerint nem esek még a teljeden pszichopata kategóriába. Kicsit felfokozott lelkiállapotban írtam le a dolgot, csak sokszor így érzem.

Tudom, nem sokáig és nem is várom el tőle ezért szeretnék minnél hamarabb változtatni az egészen.

2015. máj. 25. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!