Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hadjáratot indított ellenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hadjáratot indított ellenem?

Figyelt kérdés

Fél éve költöztünk össze a barátommal, 3 hónappal később elveszítettem az állásom. A spórolt pénzünk nagy része elment a bútorokra, így azóta gyakorlatilag az ő fizetéséből élünk. Mivel ez mindkettőnket stresszel, elszaporodtak a viták, de semmi durva, semmi krízis.

A párom édesanyja mikor megtudta hogy munkanélküli lettem, azonnal felajánlotta a kedvesemnek, hogy tegye be a hitelkártyáját a széfbe nála, mert az a biztos. Ezen eléggé kiakadtam, eszem ágában sincs kihasználni a párom. Persze voltak még itt kisebb-nagyobb piszkálódások ellenem főleg a költözés időszakában, de meg voltam róla győződve hogy csak jót akar a fiának.

Telt múlt az idő, nem nagyon hallatott magáról a drága mama, ma volt valami családi programjuk ahova engem "elfelejtett" meghívni. A kedvesem a tervezettnél órákkal később ért haza, és azonnal a lényegre tért: szakítani akar és szeretné ha minél előbb elköltöznék. Ezt követte néhány óra beszélgetés, közben el is bizonytalanodott, majd a végén kibökte hogy szóba kerültem családi körben és valaki ott azt mondta hogy engem csak a pénze érdekel (nem keres átlagon felül, épphogy talpon maradunk belőle), és jobban jár ha megszabadul tőlem. Sejtem kinek a szájából hangzott ez el. Kicsit később azt is elmesélte hogy holnap beugrik az anyja, mielőtt elmennek valami bárba ahol a drága mama egy tündéri barátnője dolgozik.

Szerintetek a mama ki akar engem túrni mert talált/találni szeretne valaki jobbat a kisfiának? Mit kellene tennem? Hogyan tudnám elérni hogy elfogadjon?

Mielőtt valaki elkezd "hülyegyerekezni": a harmincat tapossuk mindketten.



2015. máj. 25. 03:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmasan befolyásolható a barátod, nem tudom hogy nem sértődtél vérig...
2015. máj. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy nem volt ez mindig így.. Az elején se kedvelt a mama, a költözés időszakában meg egyenesen undorító dolgokat művelt mindaddig amíg nem hagytuk hogy gyakorlatilag ő bútorozza/rendezze be a lakásunkat (persze a mi számlánkról). Az az utáni időszakban gyakran át is jött és szépeb itt is felejtette magá rendszeresen este 11ig (vagy még továb - hétköznap is), amíg párszor látványos ásítások közepette zuhanyozni aztán aludni mentem. Nem tudom vette-e a lapot vagy párom szólt neki (volt melóhelyemen hajnali 4kor volt munkakezdés), de néhány héttel később ez elmaradt. Lényeg a lényeg, szerintem a páromnak köszönhetem hogy már nem ül nálunk a mama a kanapén minden második nap. Vitájuk is volt miattam, a mama mindig is úgy gondolta nem vagyok elég jó, pedig bármikor jött bejelentkezés nélkül ellenőrizni, mindig mindent rendben talált.
2015. máj. 25. 04:29
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos is "anyuci pici " fia a helyzet...

Nagyon kevés esélyed van,hogy ezt a háborút megnyerd a "kedves mama" ellenében,erre jobb, ha felkészülsz. Kezdj el gondolkodni a párod nélküli életeden...

Amit még megtehetsz,próbáltok messzire költözni a "kedves mamától ", ez még egy esély, különben addig mérgezi a kapcsolatotokat, hogy szakítás lesz a vége.

Ja,esetleg próbálj hatni a párodra, de ne az anyja szidalmazásával, hanem érvekkel, hátha észhez tér.

Beszélgessetek sokat,más nincs.

Én szurkolok neked,nektek:)

2015. máj. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
sokan hallgatnak a szülőre, de nem ezzel kell foglalkozni. ha komolyanveszi amit mond akkor szakítani kell. volt amikor jobb érzésem ellenére én is tettem ilyet, de volt hogy a másik fél csinálta meg
2015. máj. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Hiába tapossátok a harmincat: hülyegyerek.

Először is gyerek: nem visz el a családi programra... aztán elfogadja az ottani döntést, hogy keressem magának új nőt????


Másodszor meg hülye is, kiengedi az életét a saját kezéből.

Ne feledjük azt se milyen kicsinyes kisparaszti gondolkodás, ha éppen nem keresel, akkor tűnj el, - de még tolvajnak is nézhetnek?

Nem fog a mama téged sohasem elfogadni, de hát miért őt akarod te is?

A fia is egy selejt.

2015. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Kemény dolgokat írnak előttem, de így igaz. Továbbiakban te döntesz, hogy elnyomott leszel, vagy saját életed lesz.
2015. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"azonnal a lényegre tért: szakítani akar és szeretné ha minél előbb elköltöznék"


Ezek után te még ott vagy? vagy már eljöttél?

2015. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, még itt vagyok. A következő hely ahová mehetnék kb 1000 km innen, ugyanis ilyen messze van az én családom.
2015. máj. 25. 09:55
 9/14 Interferencia ***** válasza:
100%
Meg kéne beszélni a barátoddal, hogy felnőtt férfiként illene saját döntéseket hoznia. Nem hárman éltek a kapcsolatban, hanem kizárólag ketten. A kifejtés alapján tipikus mindenbe belepofázó anyóssal állsz szemben, az ilyentől óvjon mindenkit az élet!
2015. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Külföldön vagytok, vagy a családod van külföldön?
2015. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!