Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a baratnomne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a baratnomnek, hogy kezdjen valamit magaval?

Figyelt kérdés
Eleeg ciki,de a csajomnak van egy nagyon kicsi bajusza,amit nem minden helyzetbe venni eszre,de neha mar nagyon idegesito..hogyan mondjam el neki,hogy ne bantsam meg ot?
2015. máj. 25. 05:51
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha bármi zavar benne akkor mitől a csajod? na ez a ciki....
2015. máj. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat nem azer,de szerintem a bajusz amolyan ferfias dolog,es akarmennyire szeretem ot,akkor is zavaro..szerintem teged is zavarna.
2015. máj. 25. 06:09
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Ok, elismerem, zavarna. Viszont nem jönnék össze olyannal, akiben bármi is zavar. Érted a különbséget?
2015. máj. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kis bajuszom, de epilalom, igy nem vagyok szoros. Nekem annak idejen az akkori elettarsam szolt. Megneztem magam napon kistukorrel nyaron es azonnal leteptem. Sot meg az arcom tobb helyen szoros volt, igy azokat is. Nagyon orulok, hogy szolt. Szoval szerintem nyugodtan mondd meg neki. N
2015. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. Ha ilyet mondasz egy lánynak, megsértődik, bármilyen tapintatos is vagy.
2015. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj. Én pl egyszer tökre kiakadtam, hogy látszik a bajuszom, mert az otthoni fürdőszoba tükörben sosem láttam (kicsi ablak, északi oldal, gyenge lámpa) Aztán egyszer mikor észrevettem, hogy milyen petőfi vagyok :))) fúúj
2015. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Viccesen meg lehet oldani. Mondd neki h jatszatok felelsz vagy merszet oke kicsit gyerekes de ha szeret hulyeskedni bele megy. Es ha mer mond neki h kenje bemagat borotva habbal es borotvalkozzon meg .
2015. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem egyszer-kétszer mondta viccesen a barátom, hogy bajuszka meg ilyenek, azóta gyantázom, mert engem pl nem zavart, mert nem volt nagyon látható, de jobb nélküle :)

ha szeretitek egymást ez nem igazán ciki..mármint elmondani neki

2015. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De már majdnem egy fél éve vagyok vele..és azóta nem merem neki mondani..

Nem igaz,hogy nem veszi észre magán..

2015. máj. 25. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!