Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy házasságban ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasságban ha egy férfi megcsalja a feleségét nem csak testileg de érzelmileg is attól még szereti?

Figyelt kérdés
Eléggé elgondolkodtam ezen a kérdésen.Ha egy férfi nem csak testileg de érzelmileg is megcsalja a feleségét az a férfi szereti még a másikat?Összejárni valakivel hetente 1-2órára az egy dolog.de mikor napi szintű kapcsolattartás van.(viber sms,hivások) mikor a férj tud a szerető minden lépéséről és forditva ez már azért jóval több mint testiség.Ilyen helyzetben vajon ugyan úgy érez egy férfi a felesége iránt mintha csak sima szex lenne valakivel?
2015. máj. 25. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Persze, neki kellene adni a világ legjobb férj címét. Undorító alapból, az aki csalja a másikat, mindegy hogyan.. akár érzelmileg akár testileg, mind a kettő undorító.
2015. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha a férj tud a szerető minden lépéséröl az még nem szerelem hogy lelkileg megcsalás legyen!

Mennyi vagy? 20 +-3 év?

Kifogtál egy 30-as pasit?

2015. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

En azt vallom : Aki szeret az nem csal meg. Ergo az ilyen ferj nem szereti a feleseget csak egy gyava szemetlada. Inkabb lepne ki a kapcsolatbol mint az hogy csalja a nejet...

18/L

2015. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem csak szerelem lehet érzelmi megcsalás! nem kell hozzá szerelem de ha már tovább mutat egy kapcsolat a testiségen az már az érzelmi megcsalás kategória...
2015. máj. 25. 10:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen szereti.

Tudod miért csinálják ezt a szeretőt tartó pasik, mint amit te írsz? Mert semmiből nem áll pár mondatot lepötyögni, viszont ezzel szinten tartanak téged, és megtudják akadályozni, hogy megismerkedhess egy normális fazonnal, akinek nem csak szeretőnek kellenél, hanem mondjuk feleségnek.

Ezért bedobják ezt a trükköt és igy nem kell osztoznia senkivel, nem fog frászt kapni, hogy esetleg valamivel megfertőzöd, és hétvégenként vagy családi ünnepkor, vagy karácsonykor mikor a családjával, akkor se mész el egyedül szórakozni. Ráadásul neki ingyen vagy, míg egy prostituáltnak azért keményen kell perkálnia, alkalmanként 20-30-50 ezer Ft-ot 1 órára.

2015. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Interferencia ***** válasza:
Nem. De akkor sem, ha csak testileg csalja meg.
2015. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
10:08 persze 1-2 mondatot senkinek nem áll semmiből lepötyögni de mikor a másikkal többet beszélsz mit a feleségeddel ?éjszaka ,nappal,reggel és este.0-24 minden nap..ez azért több mint pár mondat
2015. máj. 25. 10:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem irom le mégegyszer amit #5-ös. A lényegre rátapintott!

Tényleg 17-23 lehetsz!

2015. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7 Nem. Unalmas idejét üti el. Tudom mert én is ezt végig éltem. Minden pillanatban, ahogy csak volt lehetősége hívott, jött:) Aztán mi derült ki? hogy féltékeny volt, mert többen koslatak utánam. Több embernek kellettem volna és mivel magában sem bízott, ezért ezt a taktikát választotta (az már más kérdés, hogy nem tudta, hogy én mindig csak egy embert tudok szeretni.


Szóval ne ülj fel ennek.

2015. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem tudom...ha én az unalmam akarom elűzni akkor akkor irok a másiknak mikor épp nincs dolgom.pl otthon vok egyedül stb...de mi van ha akkor ír valaki mikor pl a legnagyobb hajtás van a melóhelyen de neki mégis az számit h a másiknak válaszoljon nem számit még az se ha leüvölti a főnök a fejét.vagy mikor a haverokkal megy sörözni és gúvad a telefonjára egész este
2015. máj. 25. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!