Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSajok, nálatok volt már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSajok, nálatok volt már úgy, hogy utólag jöttetek rá, hogy mennyire kihasznált/megalázott érzelmileg a pasitok?

Figyelt kérdés

... hogy úgy ugrottatok ahogy Ő fütyült?

... hogy minden "kívánságát" teljesítettétek, hogy értékeljen? Mert annyira belehabarodtatok.

... hogy már hülyének érezted magad, de mégsem léptél? (mert nem akartad elveszíteni és hagytad magad elnyomni)

... hogy olykor dobott egy csontot, hogy azt gondold Ő akar téged, de a tettei nem ezt mutatták?!

... hogy már inkább érezted magad pótléknak, akivel az üres, magányos idejét kitölti?

... és a végén már "barátként" viselkedsz/nézel rá, mert így könnyebb.

Lezártam vele, de hív telefonon, .. mert a szívébe zárt, szeret, meg mert szeret velem beszélni. Belementem egy utolsó éjszakába.

De persze többet nem akar a "barátságnál", ami nála azt takarja, hogy megdöglött a kutya, de megtartom amíg nem találok másik csajt.

Tudja hogy tud manipulálni és félek hogy megint elhív, nem tudok nemet mondani.

Telefonon még elbeszélgetek vele, mint ismerős/"baráttal" , sőőt rájövök hogy mekkora egy barom vagyok, hogy még foglalkozok, "barátkozok" vele.

Soha nem volt ilyen minőségű kapcsolatom, hogy ekkora bolondot tud belőlem csinálni vki! Az biztos hogy tanulok belőle!!!

Hasonló sztorikat várok :) és megoldást, hogy szabaduljak az érzésektől :)

29/n


2015. máj. 25. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól látod a helyzetedet,és azt is,mit és hogyan kéne csinálnod.Mégsem teszed ezt,mert dacolsz az észérvekkel.Innentől magadnak nehezíted meg az életedet.El kell döntened,hogy emelt fővel sarkon fordulsz,vagy tovább alázod saját magad.Szép dolog az önbecsapás,csak éppen nem hasznos.
2015. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért szokták azt mondani, hogy ha szakítasz, szakíts meg minden kapcsolatot vele. Lépj ki éld az életet nélküle, és egy idő után jobb lesz, elfelejted. De ameddig része a mindennapjaidnak,akár csak "barátként", nem fogsz tudni szabadulni tőle.

Volt már ilyen, 2 hét alatt kitörlődött az életemből.

2015. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Ő a végén már nem csak érzelmileg, hanem fizikailag is bántalmazott. Nagyon nehezen léptem ki a kapcsolatból, de még én is vissza-visszamentem hozzá összebújni, ahogy te is írtad, mert nem bírtam neki ellenállni. Elhitette velem, hogy csak ő lát bennem valamit, mert amúgy "nem vagyok szép, csak van bennem valami, ami megfogja az embert". Elhittem mellette, hogy úgysem lehet másnál esélyem, örülhetek és hálát adhatok az égnek, amiért ő foglalkozik velem. Gyakorlatilag mindent megcsinálhatott velem. Beleszólt az öltözködésembe, abba, hogy milyen profilképet tegyek ki, nyitott kapcsolatot akart, nekem áradozott más lányokról, stb. Utólag fogom a fejemet, hogy lehettem ennyire idióta és vak.

Tudod, nekem mi segített végül? Az, hogy amikor ő más nőket igyekezett meghódítani, dacból felregisztráltam egy társkeresőre. De csak hirtelen haragból... erre perceken belül jöttek a levelek. Ismerkedni kezdtem, és rájöttem, hogy más is láthat szépnek. Nem hitegettem senkit, magamat sem, tehát nem új szerelmet kerestem, és világossá tettem, hogy szívügyileg most nem vagyok a toppon, de nagyon jól jött, hogy új emberekkel ismerkedtem, ide-oda mászkáltam velük, szépnek és értékesnek láttak, olyan dolgokat mutattak meg magammal kapcsolatban, amiket én észre sem vettem. Az expasival pedig végül minden kapcsolatot megszakítottam. Máshogy nem megy. Nem szabad barátkozni, nem szabad összejárni. Telefon kikapcs, interneten letilt, totális ignorálás, bármennyire fájdalmas is. Beszéld ki magadból a fájdalmat, ismerkedj emberekkel vagy ápold a már meglévő emberi kapcsolataidat. Csinálj magadnak programokat, hogy ne ülj otthon és ne rágódj rajta. Időbe fog telni, mire megszabadulsz az érzésektől, de ezt az időt meg kell adni magadnak. Remélem, segíthettem!


Velem ez még 2006-2007-ben történt, azóta volt egy 3 éves és egy másfél éves kapcsolatom, a jelenlegi is másfél éve tart. Ezek mind egészséges párkapcsolatok voltak, amelyek megmutatták nekem, milyen az, ha tényleg szeretnek és nem birtokolni, uralkodni akarnak, nem selejtként bánnak velem, hanem egyenlő félként.


Sok sikert!


26/n

2015. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

milyen szép, utolsó!


... és a pasik hová regisztráljanak, hogy visszaszerezzék az önbizalmukat?

2015. máj. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es: Gondolod, hogy ez a kérdés a megfelelő hely arra, hogy előadd a szokásos "a pasiknak mennyivel rosszabb" cuccot? Én csak leírtam, nekem mi segített.
2015. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!