Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is ezt tapasztaltátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt tapasztaltátok a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Ha már beérett a kapcsolat és elmúltak a kezdeti mézes hetek, a haverok sokkal fontosabbak lesznek, mint a barátnője, amikor a bartánője vele akar lenni, az idegesíti, mert szerinte csak lóg a nyakán állandóan. Amúgy több esetben is tapasztaltam ezt. Például van egy ismerősöm, aki szerintem nem is lenne együtt a barátnőjével, ha nem lenne szex. Tényleg ennyit jelent egy férfinak a párkapcsolat? Mind ilyen? Bocs, nem akarok általánosítani, de tényleg 10-ből 10-szer ezt látom:(

2015. máj. 25. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem, szerencsére nem is tapasztaltam ilyet...


Plusz én sem volnék a parommal, ha nem lenne szex...

A szex szerves része egy egészséges párkapcsolatnak

2015. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 To7ka ***** válasza:
92%

Konkrétan 10-ből 10-szer?:) Én ilyet nagyon keveset láttam, valószínűleg rossz fele nézelődsz. Pont, hogy inkább a barátokkal találkoznak ritkábban mert szeretnek a barátnőjükkel lenni, vagy szépen normálisan együtt eljárnak a társaságba. És ez erősen múlik a lányon is.. Egyrészt ne hagyják magukat, én sose tartottam normálisnak a külön bulizást pl. Akkor az azt jelenti, hogy ki kell szabadulnod a kapcsolatodból? El kell mennie valakinek a párja nélkül egy discoba, hogy kitombolja magát? Én mindig a párommal "tomboltam" ki magam, és az ilyeneknek egyszerűen soha nem láttam értelmét. Akkor nem Ő a megfelelő lány mellém, ha picit is így éreznék.

Nagyon kevés ilyen, és ők is nevelhetőek. Ha a lány barátaidnak nincs ici pici beleszólásuk se abba ami körülöttük történik, a kapcsolatukba, nincsenek igényeik, nem beszélgetnek a pasijukkal, akkor lehet ők szépen csinálják amit eddig, és jobban szórakoznak a régi barátokkal mint egy unalmas barátnővel.

Ez is kétoldalú..:)

2015. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 Nem azt mondtam, hogy a szex egy hű de romlott dolog és hogy csak azt akarja mindenki, hanem hogy fontosabb a szex, mint a párja személyisége. Én se lennék szex nélkül senkivel.
2015. máj. 25. 12:15
 4/17 Költőnő? ***** válasza:
soha nem ezt tapasztalom, szóval sztem nem így van
2015. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

Ha ilyen férfiakkal jöttök össze,akkor miért csodálkoztok.Érdekes módon az ismerőseim körében egy darab ilyen nincsen,aki így viselkedne,ha lenne párja.

Csak hát ugye mivel mi nem születtünk helyesnek,így még esélyt sem kapunk a nőktől...

24/F

2015. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2 Lehet, hogy rossz emberek vesznek körül, sőt, egyre inkább ezt tapasztalom, mert akárkivel beszélek errő, mindenki tud mondani ellenpéldát normális kapcsolatról...az a baj, hogy csak én nem láttam még normális kapcsolatot a saját szememmel. Talán egyet, de őket nem ismerem annyira...
2015. máj. 25. 12:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz közegben mozogsz ezek szerint. Nekem volt már kb. 6 párkapcsolatom, egyik esetben sem fordult elő ilyen. Az ismerőseim körében kb. 2-3 ilyen esetet láttam, és a maradék több tíz nem ilyen volt.
2015. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5 Igen, tudom, a nők csak a bunkó pasikra buknak és akkor minek nyavalyognak...ismerem már ezt a lemezt.
2015. máj. 25. 12:19
 9/17 A kérdező kommentje:
7 Valóban...tényleg nagyon tiszteletlen emberek vesznek körül. Az egyik úgy akart nekem udvarolni, hogy van barátnője x éve, ezt konkrétan közölte velem. A másik kedvencem, aki állandóan meg akar fektetni, akárhányszor találkozunk, mindig csöpög a kedvességtől, hogy jaj de jó barátok vagyunk, elvihetlek haza? De amikor 10 percnél többet beszélgetek vele, mindig előjönnek a hátsó szándékai, már többször családótam benne komolyabban emiatt. És hiába mondom, hogy nem fekszem le vele, nem és nem, akkor is jön, mert nem fogja fel. Ez a kettő húzott fel eddig a legjobban, de aki igazán komoly fájdalmat okozott, az még tetszett is külsőre és tényleg azt hittem, hogy ebből lesz valami, de kiderült, hogy csak a szex kell neki is. Amikor nemet mondtam neki erre és inkább csak beszélgetni akartam, meg sétálni, akkor otthagyott a fenébe. Ezt a csaódást nehéz volt kiheverni. Ezek voltak a legrosszabbak.
2015. máj. 25. 12:23
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Most belegondoltam abba amit leírtál. Hmm... Talán tudnám is az okát. Írtad, sokan hogy nem is lennének együtt a barátnőjükkel, ha nem lenne szex.


Ez szerintem azért van, mert a fiú-lány kapcsolatok nagyon asszimmetrikusak. A lányok általában nem igazán nyújtanak más örömöt a szexen kívül. Van aki értelmes, lehet vele beszélgetni, de ez ritka. Teljesen más a fiúk és a lányok érdeklődési köre. A fiúk meg lehet sokáig alkalmazkodnak a lány személyiségéhez. Ez azért kellhet, hgoy meghódítsák őket. A fiú kicsit megerőlteti magát és olyanokat tesz, amikkel imponálhat a lánynak. Kiszolgálja a lányt.


Szerintem a kapcsolatok manapság abból állnak nagyrészt, hogy a férfi szórakoztatja a nőt. A nő, ha nem szórakoztatja a férfi, akkor elhagyja őt. Vagy jön egy másik pasi aki szórakoztatja a nőt.


Lehet hogy ezt az állapotot, hogy állandóan szórakoztatni kell a nőt, a férfiak megunják. Amikor elmúlik a szexuális késztetés, akkor szeretnéenk visszatérni a saját személyiségükhöz, szeretnének ismét magukkal foglalkozni. És így háttérbe szorulnak azok a tettek, amiket szexuális késztetésből tettek a nőért.


Azt akarom mondani ezzel az egésszel, hogy nem feltétlenül csak a férfiakkal van a baj. Nem az a baj, hogy csak szexet akarnak. Hanem az is, hogy a nők semmi másra nem jók, mint szexre. Műveletlenek, nem érdekli őket semmi, nem lehet velük fiús játékokat játszani. Viszont van szexuális kisugárzásuk, mert ez az egyetlen amivel foglakoznak. Hogy vonzóak legyenek és felkeltsék a pasik szexuális vágyait. Jó passzos nacik, picike toppok, rövid rucik... És azt mondják egymásnak, hogy ez nem ribncos, ez nőies és csinos! :D


A nőkkel manapság semmi mást sem lehet kezdeni a szexen kívül. A férfi többnyire mindig egyedül marad a problémáival. A nőtől nem sok segítséget várhat és még ki is kell szolgálnia a nőt, meg szórakoztatnia a saját energiájából. Továbbá versenyeznie kell a többi férfival a nő kegyeiért, mert ugye a nő mindig figyel arra, hogy szexuálisan vonzó legyen és izgassa a többi férfit, akár úgy is hogy nem tudatosul ez a nőben

2015. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!