Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki, milyen véleménnyel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, milyen véleménnyel van rólam? (Többi lentT)

Figyelt kérdés
Hát szóval Zolinak hívnak, 43 éves vagyok. Az én korombeli férfiak azért már túl vannak egy pár nőn. Én még szűz vagyok, sosem volt barátnőm. Csókot sem kaptam még, nem tudom milyen érzés. Kiskoromban szívbetegségem, műtétek miatt nagyon sok évet kimaradtam, semmilyen végzettségem. 8. osztály után már egyből rokkantnyugdíjas lettem. Nincs sok pénzünk, én túlsúlyos is vagyok. Az arcom s a fogaim is randák sajna. Igazi munkám sosem volt, mindig kissebb munkákból szedtem össze a pénzt, mint fűnyírás, favágás stb.. A szexet sem tudom milyen, szép lánnyal nagyon régen beszéltem, sosem csajoztam a külsőmmel nem is lehetne. Csak néha eszembe jut, mikor a kis 14-18 éves gyerekeket látom, akik már a 10. kapcsolatukon is túl vannak, én meg még egy ismerkedésen sem. Ki mit gondol erről?

2015. máj. 25. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy a betegséged nem kizáró ok sem a végzettség megszerzésében, sem az ápoltságban.

Emiatt ne a kiskamaszokra haragudj.

2015. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem haragszom. :) Nem mondtam, hogy nem vagyok boldog.
2015. máj. 25. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad!Kezdj el sportolni,csináltasd meg a fogaidat és tanulj!
2015. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Túl elkényelmesedve élted eddig az életed,valószínű mindentől óvtak a betegséged miatt,és ez lett belőled.

Fogynod kéne,és rendbehozni magad,de ha így boldog vagy akkor hol a gond:)

2015. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

* 8. osztály után már egyből rokkantnyugdíjas lettem.



Gyerekek senki nem veszi észre ezt a hatalmas kamugépet?:DD

2015. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sehol nincs gond! Nem is írtam hogy lenne. :) Neem én nem szeretnék barátnőt vagy családot, egyáltalán nem érdekel a külső a szex a lányok a kapcsolat. :)
2015. máj. 25. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor tök szupi neked! Van még kérdés?
2015. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megvan a véleményem!
2015. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy igénytelen,szerencsétlen "anyupicifia" vagy,aki mindent a betegségére fog.
2015. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de én nem hiszem el, hogy nem hiányzik semmi neked. :\ Amúgy meg nincs se negatív se pozitív vélemény...ennyi infóból nem tudok mit mondani
2015. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!