Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség? Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség? Mit tennétek az egyik és mit a másik esetben? 19L

Figyelt kérdés

1. Rájöttök, hogy a párotok megcsalt.


2. Rájöttök, hogy a párotok nagyon szívesen megcsalna benneteket, X személyre nagyon vágyik, csak fél, nem meri, vagy nem viszi rá a lelkiismerete.


2015. máj. 25. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

1. Otthagynám

2. Közölném vele, hogy otthagyom, ha megteszi, onnantól kezdve eldöntheti, mi a fontosabb neki

2015. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

megengedném neki

de ha nem működik a kapcsolatunk, akkor szakítanék vele

2015. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 To7ka ***** válasza:
100%

Hogy bíznék meg valakiben, aki nagyon vágyik valaki másra?:DD Lehet én vagyok sekélyes, de nekem nem így működik egy kapcsolat:) Oké, fiú vagyok, lehet ez is változtat a dolgokon.

Nálam nincs különbség, egyiknél se volt korrekt, mindkettőnél én jöttem rá nem ő mondta el, egyik verzió se fájna jobban (ha megtette volna már az se), mert egész egyszerűen megismertem milyen, egyértelműen nem illünk össze, nagyon boldogan lehet kilépni egy ilyen kapcsolatból. (hisz eddig egy nagyon rossz valamivel töltötted az időt, nagyon rossz embert találtál magad mellé, és attól a pillanattól hogy átvert, ismét esélyt kaptál a boldogságra. Mi ez, ha nem öröm?:))

2015. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1.) Viszlát

2.) Viszlát


Mégis mit vártál válasznak? Kinek kell ilyen lotyó?!


24/F

2015. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 4-es véleményét.
2015. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különbség a kettő között, ugyanis mindkét esetben azt jelentené, hogy már nem szeret engem, ergó teljesen felesleges együtt lennünk, így ketté válnának útjaink.
2015. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében ugyanaz a kettő, csak más köntösben.

1. Nem tudnám megbocsátani a megcsalást.

2. "Rájöttök, hogy a párotok nagyon szívesen megcsalna benneteket" Mondanom sem kell, szinte hasonlít az első ponthoz.

2015. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

1. Kidobnám

2. Egy hármas talán belefér. Feltéve, hogy ő is összehoz egyet, valamelyik dögös barátnőjével. Mivel az ilyen kapcsolat már alapból sem működik jól ha másra vágyik, a tiltás nem megoldás. Akkor úgyis megteszi vagy otthagy, vagy szenved. Így legalább kipróbálni valami újat, miért ne? Persze erősen csaj függő, h erre, mennyire tudnám rávenni magam.

2015. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét esetben kidobnám. Az első alapján gerinctelen féreg, a második helyzetben pedig döntésképtelen, gyáva alak. Ha már más kell, akkor lépni kell, lezárni az előzőt, és keresni a következőt, nem pedig kihasználni az aktuális partnert, ameddig még érdekünkben áll. Ha ő maga vallaná be, akkor tudnék esetleg emberként nézni rá, és kulturáltan szakítanánk.
2015. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1, lapát mert megtette

2, lapát, mert nem vagyok elég jó neki és másról ábrándozik. Csak idő kérdése mikor teszi meg!

2015. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!