Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, most rosszul döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, most rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Volt egy 1 éves távkapcsolatom, több szakítással.

(Legtöbbször én szakítottam, mert volt, hogy nem volt őszinte, átvert, meg különböző függőségei miatt gyakran beszélt, viselkedett úgy velem, hogy sírógörcsöt kapjak, és nem bírtam tovább.)

Viszont nagyon szerettem mindezek ellenére. És mindig újrakezdtük.

Január óta nem találkoztunk (tény, azt én csesztem el, most nem részletezem.) De ezután már beszélni se nagyon beszéltünk.

Most, közel félév elteltével írt, felhívott, találkozni szeretett volna velem (mert most itthon van Mo-n.)

Benne lettem volna (hazudnék, ha azt mondanám, már nem érzek iránta semmit mert érzek), de arra kértem, nyilvános helyen, nem szeretnék lakásra menni.

Ő erre nem volt hajlandó, mert akkor nem tudunk szeretkezni, és a valódi érzések csak így adhatóak át, és én ezek szerint nem tudom átadni magam az érzéseknek, kényszernek élem meg.

És ott volt előttem a lehetőség, hogy legyen még köztünk újra kapcsolat, de én eldobtam, és ő soha többé nem fog keresni.


Tényleg elba$ztam a "lehetőséget", hogy én ebbe így nem mentem bele?

Őszinte véleményeket várok!

(26 évesek vagyunk mind a ketten.)



2015. máj. 25. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Az mivel lett volna jobb hogy rögtön szétteszed neki a lábad?

Szerintem jól döntöttél!

2015. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, de ő meg akart győzni, hogy azért nem akartam, mert én kényszernek élem meg a testi kapcsolatot, és nem tudtam magam elengedni soha, pedig máshogy nem jutnak el az érzések...


Szépen hangzik, de ez gyakorlatban szerintem nem egészen így működik, és nem tudtunk zöld ágra vergődni.

2015. máj. 25. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

jól döntöttél, valószínűleg kapcsolat nem lett volna belőle amúgy se, csak szex

inkább lépj tovább és ne is foglalkozz vele többet

2015. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A gyerek dugott volna egyet, gondolta itt a lehetőség :D
2015. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez marhaság, hogy máshogy "nem jutna el az érzések"...
2015. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt én most hallottam először, mióta élek, és kicsit röhelyesen is hangzott egy olyan embertől, aki anno qrwázni is eljárt.

Nem akartam cinikus lenni, meg a múlttal foglalkozni, de azokhoz vajon milyen őszinte, tiszta érzéseket juttathatott el?

Nekem most ez $zar, mert még vannak érzéseim iránta. De ez nem egyenlő azzal, hogy ugrok minden szavára. Neki ez egyenlő azzal, hogy ő egyáltalán nem fontos nekem, tudomásul veszi, és akkor ennyi....

2015. máj. 25. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen hülyének néz az, aki ilyen dumát lenyom Neked.


Még egy egy-két dugásra tervezett csaj is megér annyit, hogy elvigyük étterembe, hogy kicsit romantikus hangulatra hangoljuk. Aki nem akar Veled nyilvánosan megjelenni, az még pár hétig sem akar nyíltan felvállalni, csak k..ként használna.

2015. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak, mert legalább így nem kell hogy bűntudatom legyen...
2015. máj. 25. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nemet mondtál.
2015. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!