Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mekkora áldozatot hoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mekkora áldozatot hoznátok egy párkapcsolatért? Ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Jelenleg még mindketten a szüleinkkel élünk (vidéken), de én már szeretnék a párommal összeköltözni és önálló életet kezdeni. Ő dolgozik (vidéken), én most keresek munkát, viszont a környéken nem nagyon találok sajnos.

Viszont a szüleimnek Budapesten van egy lakása, ahová költözhetnénk és ott nagyobb valószínűséggel is kapnék/kapok állást. A páromat viszont a munkája vidékre köti és emiatt nem akar Budapestre költözni. Emellett viszont ami még bánt, hogy kicsit tart az összeköltözéstől, illetve magától nem is gondolkodik ilyeneken igazán. Ezzel meg engem is bizonytalan helyzetbe hoz.


Dilemmám a következő: Tegyük fel a fővárosban tudok elhelyezkedni.

1.Költözzek egyedül a budapesti lakásba, ahol önállósodhatok, de egyedül lennék és a párommal nem jutnánk egyről a kettőre, emellett kockáztatnám a kapcsolatunkat is?

2.Költözzek össze (vidéken!) a párommal egy albérletbe, ahol együtt élhetünk, de bérleti díjat kell fizetni, félre tenni nehezen tudnánk, és ahonnan minden nap ingáznom kéne 2-3 órát a munkába?


Ti melyiket választanátok?



2015. máj. 25. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Budapestre költöznék, a párod is kereshet ott munkát, valószínűleg találna.
2015. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi információval a 2-at. De nem írtad meg mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, milyen a kapcsolatotok... Azért ezek lényegesek szerintem.
2015. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Sok mindentől függ.Párod munkálya mi?Jól keres vele?Máshol is kapna ilyen jó munkahelyet?(Ha jó)

Te biztos nem tudnál vidéken találni jó munkát?

Stb......

Szóval tényleg rengeteg dolog.

A másik dolog,gondolom te vagy a nő.Legtöbb férfi az első össze költözéskor kicsit fél.Szóval szerintem nem azért nem akar veled ősszeköltözni mert nem szeret,hanem csak egyszerüen furcsa lenne.

Majd ha már eggyütt fogtok élni,akkor meg elsem akar majd engedni :)

2015. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már jó pár éve vagyunk együtt, kapcsolatunk alapvetően kiegyensúlyozott. Én már lépnék tovább, ő az akadályokat látja egyenlőre. Ebből vannak a viták. Fiatalok vagyunk, de éppen annyira hogy ez a téma aktuális legyen.
2015. máj. 25. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
ha a párod össze akarna költözni csak BP-re nem akar, akkor azt mondom maradj vidéken és költözzetek össze, idővel találnál munkát biztos te is...ha nem akar, akkor menj egyedül is akár Budapestre, te mért állnál egy helyen miatta, mert semmit nem akar
2015. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ki hol él és hol vannak a jobb kilátások?

Ha müszaki végzettsége van akkor Győr is egy jó ötlet mert van egy csomó német üzem ahol hasznos lehet, persze a német nyelvismeret alap.

Ha másfajta akkor Budapest, az mondjuk mind a két félnek megfelelő lenne azt hisszem.

Ha azt nézed ki ragaszkodik jobban a szüleihez akkor nem fogsz előrejutni.

2015. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En abbol indulok ki, hogy en koltoztem es hip-hop talaltam is munkat, ezert ha visszaforgathatnam az idot, akkor ujra ezt a lapest valasztanam. Szerintem koltozz. A parod nyugodtan elkezdhet oneletrajzokat kuldozgetni es munkat keresni pesten. Amikor talal egy jo allast, akkor pedig koltozzon o is.
2015. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!