Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik olyanok mint én, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik olyanok mint én, hogy nem szeretik kimondani a kapcsolat végét, hogy szakítotok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Még sehogy. 22/F
2015. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát az én barátom egy büdös szó nélkül lelépett és eltűnt... pedig előtte még azt mondta, hogy szeret,
2015. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Félre kefélek.
2015. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Ilyet én nem tennék.
2015. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi egy hónapja ha együtt vagyunk igazából csak smároltam vele meg volt petting és ennyi. De ez is az első pár napban. utána én nem is kerestem ő szokott hívni,de mindig lemondom a találkozókat,soha nem mondtuk egymásnak,hogy szeretlek. nem tudom,hogy monjam meg neki,hogy ne sértődjön meg . meg azt érzem rajta,hogy ő nagyon bele élte magát...soha nem voltam a szakítás mestere inkább vártam,hogy a másik vegye észre és lépjen.
2015. máj. 26. 09:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egyenes, őszinte és becsületes volt az illető velem, akkor egyenesen megmondom, hogy részemről befejeződött a kapcsolat, kívánok neki minden szépet s jót a jövőjére, és lépek.

Ha gerinctelen és hazug, becstelen volt akkor egy szó nélkül lelépek, és többé nem tud elérni semmilyen úton, sem telefon, sem net, sem sehogy.

2015. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb a válasz a legjobb."bocs de nekem nem fér bele most egy kapcsolat!" ennyi és fair.
2015. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Lehet lepontozni de egy gusztustalan féreg az, akiben annyi nincs hogy a másik szemébe mondja hogy na mégis mivan. Elvárni hogy a másik lépjen?? Az szép!! Emberségböl jeles!!
2015. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem kimondani, hogy vége, de azért ha szükség van rá, megteszem. 1 hónap az semmi, még nagyon bele sem élhette magát, főleg, hogy folyton lemondod a találkozókat. Az a megbántás annyi lenne, hogy kicsit szomorkodik egy napig, majd továbblép- ennek lehetőségétől fosztod meg azzal, hogy tovább húzod az időt.
2015. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!