Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire hallgassunk inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire hallgassunk inkább az ész vagy a szív? (L)

Figyelt kérdés
Érzések vannak bennem,de a párom már olyan sokat megbántott,nem fizikailag,de sokat sírtam,lehet gyenge jellem vagyok. Viszont nem bírom elengedni,mert mi van ha változik, s lehet mindent csak én fújok fel...

2015. máj. 26. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fog, ha nem ülsz le vele beszélni.
2015. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyközépút. 22/F
2015. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Hallgass a Bibliára, Isten tudja, mit kell tenned! :)
2015. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire szeretünk valakit, ha az csak fájdalmat okoz (sorozatban), akkor (bár a szívünk is szakad meg), jobb, ha elválnak útjaink.

1x fájjon kiba$zottul, mint kevésbé, de újra és újra....

Kúrwa nehéz volt nem elgyengülni, de muszáj volt nekem is megtennem.

(Mondom mindezt a "Listen to your heart" tetoválásommal....)

2015. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális nőnek van önérzete, nem tűri a sértéseket, akkor is kirakja az olyan férfit, aki őt súlyosan megsérti, ha annak következményei neki is fájnak.


Csak egy példa. Még egy félrelépés miatt kirakott férj is gyakran csodálni tudja őt elhagyó felesége méltóságát, akkor is ha azt anyagilag megszívja, különösen ha tudja, hogy ezzel az őt elhagyó feleség élete is sokkal küzdelmesebb lesz.


Ellentéteként egy folyamatosan ígéretekkel hülyíthető, ajándékokkal könnyen engesztelhető szeretőt nem szoktak sokra becsülni.

2015. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a problémád, hogy kevésnek találod magad ezért inkább attól félsz, hogy nem találsz barátot.
2015. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor érdemesebb az észre!


Nem tudom neked miket mondott, vagy mit csinált, de én ugyan így voltam az exemmel, engem földbe döngölt a szavaival sokszor, sorolhatnám...


Sokat bántott és mindig mégis elnéztem neki a végén, hátha megváltozik, szerettem őt. Aztán egyszer csak amikor már egy csepp hiányzott, hogy kiszeressek belőle a sok "kedvessége" hatására, sörözés közben - még csak akkor kezdtük el - megkérdeztem mit gondol rólam, hogy lát engem és azt mondta: mindenkinél van szebb.

Mondtam neki, legalább be lettél volna bäszva, hogy ilyet mondj. Úgy jöttem ki a kocsmából, hogy egy kicsit sem, semmit nem éreztem iránta.

Ennek ellenére 5 hónapig voltam még vele, de hogy? Alvási rohamaim voltak ha együtt voltunk. Lehaveroztam őt, kisfiamnak hívtam, de még azt sem vette észre! Vissza írtam, hogy szeretlek neki és megkértem tesómat, hogy üsse már le, mert nem birom lenyomni az entert se.


Nehezen tudtam kimondani neki, hogy nem szeretlek, de amikor arról volt szó, hogy majd én megyek hozzá, pánik kapott el, hogy lássam őt és színészkedjek továbbra is neki? Ááá...


Hidd el nekem, ha betelik nálad is a pohár, egyszerűen kiszeretsz szépen majd belőle, ha az eszedre nem hallgatsz előbb, később úgy is tiltakozni fog tested lelked.

2015. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet utolsó igazad van,de inkább úgy érzem,hogy szeretem még őt. Mindenkinek köszönöm a választ. Talán a tapasztalatlanságom is nyomós az ügyben.
2015. máj. 26. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:
hallgass a tüdőre
2015. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyikre sem, csakis olyan döntéseket hozz, amivel a szíved ÉS eszed is egyetért. A jelenlegi kapcsolatodból már tudod, hogy menned kell, csak a szíved kicsit nehezebben szakad el, mint ahogy a felismerés jött.. Ettől függetlenül ez a helyes lépés. Nagyon fiatal lehetsz, ha azt gondolod, felnőtt ember képes gyökeres változásra.
2015. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!