Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 és fél éves kapcsolat. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 és fél éves kapcsolat. Nem tudom mit tegyek. Szakítsak?

Figyelt kérdés

párkapcsolatunk elején külföldre költözött a barátom.aztán utána mentem mert vele akartam lenni,kétszer szakitott velem

(egyszer jó oka volt rá,de mindkétszer a pénz miatt),mindkétszer kibékültünk és mindkétszer kijöttem utána.mikor

távkapcsolatban voltunk hatalmas szerelem volt,fantasztikus ember volt,családot akart házra gyűjteni,esküvőt

és hazaköltözni(közös cél,ez volt megbeszélve),miattunk van kint,de mikor itt vagyok mellette mintha egy másik ember lenne,nem törödik velem,

nem tölt velem időt csak ritkán,készpénznek veszi hogy vagyok,nem becsül meg,napi kapcsolatunk egy csók

és megkérdezi milyen napom volt,azon kivül csak a hobbijának él,és hangoztatta hogy egy szebb nő kéne neki,csinos én velem azért van mert

egy olyan ugyis megcsalná.sokat bunkoskodott velem és bocsánatot nem kér.a házimunkában sem segit,rengetegszer kértem már hogy változtasson,

de pár napig megy utána semmi,eleinte még futottam utána,

de mostmár én is leszartam és semmi reakció.eltávolodtunk egymástól,szex nincs mert már nem tetszem neki,

nincs önbizalmam, a hétköznapok bedarálták az egészet,sokszor próbáltuk helyrehozni de nem ment,

mert talán nem próbáltuk kellőképpen,felmerült újra a jövőkép és már nemtudja engem akar e ,vagy sem(igy én se).

nem tudja haza akar e költözni vagy kint maradni,de akárhányszor hívtam haza nem akart jönni,mert itt anyagilag biztonságban van

és több pénzt keres,haza nem mer menni mig nem változik valami jobbra a helyzet,Ő neki a pénz fontos,én családcentrikus vagyok.

azt mondta a pénz alapján döntene merre akar élni.és én ha szakitok vele akkor megérti(semmi nem akarlak elvesziteni

vagy hogy velem tart bármerre is élünk)-nem tarunk össze ez látszik

fiatalok vagyunk ő 25 én 23,nincs tapasztalatunk kapcsolatokban

a szívem miatt sajnos csak a régi jó embert látom benne,

de az eszem azt mondja szakitanom kellene.Nemtudom hogy szeret,megérdemel e engem?

vagy csak átver és játszik velem,kihasznál hogy legyen valaki mellette?

kérlek normális válaszokat írjatok,köszönöm


2015. máj. 26. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Lépnék, mert ez az ember nem szeret téged.Csak használ.
2015. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez már hosszú ideje csak egy erőltetett kapcsolat. Jobb lenne kilépni belőle.

Ha 4 év akkor 4 év múlva ha 20 akkor 20 év múlva. ilyen téren nem az évek számítanak hanem a jelenlegi kialakult helyzet ahová eljutott a kapcsolat.

2015. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Le kellene ülni, megbeszélni és lezárni a kapcsolatot mert ez így már nem vezet sehová.

Ő már nem akar veled lenni, nem is vonzódik hozzád, így felesleges bármilyen közös jövőt tervezgetni. Szerintem már csak azért tart maga mellett mert jó, hogy valaki megcsinálja neki a házimunkát.


Ennek sajnos vége, de fiatalok vagytok még, lesz másik.

2015. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól érzed, hogy nem szeret, és csak azért nem szakít, mert még hasznodat veszi ebben-abban. Csak húzod az időd, ha mellette maradsz, tőle sosem lesz családod, ő sosem fog megbecsülni. Másról álmodik. Még csak azt sem mondhatnánk, hogy átver, mert őszinte veled, és rád bízza, hogy ennek fényében akarod-e tovább vesztegetni az idődet mellette. Majd ha talál mást, vagy megindul valamerre az élete, és konkrétan már terhére leszel, csak akkor fog önként szakítani. A kapcsolat első éveiben az ember még azt hiszi, a megfelelő ember mellett van, ezért annak megfelelően viselkedik, mint ahogyan a barátod is régen más volt. Mióta rájött, hogy nincs közös jövőtök, már nem fordít energiát a kapcsolat fenntartására. A mostani énjénél jobbat már nem fogsz tapasztalni, csak rosszabbat.
2015. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagyon egyértelmű, és te is érzed, hogy ennek a kapcsolatnak semmi jövője. Csak a "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon van veled..


Te nem szeretnél, normális kapcsolatot, ahol tisztelik és szeretik a felek egymást?

A leírás alapján bocsáss meg, de egy kissé naiv, ragaszkodó, önmagáért nem igazán kiállni tudó nő vagy. Én próbálnék kicsit öntudatosabb lenni, a jövőbeli kapcsolataid sikere érdekében.

2015. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen sajnos ilyen ember vagyok,sok idő kellett mire rájöttem a dolgokra.
2015. máj. 26. 14:14
 7/9 PearlDiver ***** válasza:
89%

Ha minden más nagyjából rendben lenne is, ez a mondat önmagában elég hozzá hogy örökre elfelejtsd és hagyd ott a bús p***ba:

"egy szebb nő kéne neki,csinos én velem azért van mert

egy olyan ugyis megcsalná"

Minél tovább maradsz vele, annál többet fogsz szenvedni és annál nehezebb lesz kilábalni is belőle. Nagyon kérlek, azonnal hagyd faképnél.

2015. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Próbálom csak még szeretem és borzasztó nehéz.főleg ennyi év után
2015. máj. 26. 21:28
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:

Ez egy erőltetett kapcsolat aminek semmi jövője. Még felelősséget sem vállal, inkább rád hárítja a döntést, nincs vér a pucájában, így inkább azt akarja elérni, hogy te szakíts vele. Tegyél így mert csak magadnak ártasz ezzel az egésszel.

28F

2015. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!