Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel eddig távkapcsolatba voltunk, ő a nővérével és a nővére pasijával lakott albiba Pesten. Megbeszéltük hogy ha végez a sulival ideköltözik hozzám, amúgy is már nagyon sokat panaszkodott, hogy a nővére állandóan áthívja a hülye haverjait és mindig ott buliznak náluk, nem tud tőluk se tanulni se pihenni. Aztán a nővére pár hónapja szakított a pasijával, de nem költöztek külön, a csávó meg állandóan a barátnőm nyakán lógott. Alig vártam már hogy ideköltözzön a barátnőm, most meg hogy itt van, egy csomószor azzal a csávóval skypeol, meg facen dumálnak. Én meg a barátnőm fejéhez vágtam hogyha ennyire hiányzik neki akkor költözzön vissza hozzájuk, engem meg felejtsen el. Talán kicsit durva voltam, de felidegesített hogy hirtelen ilyen jó viszonyba vannak.

24/f


2015. máj. 26. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan. Már az furcsa, hogy a testvére exével jópofizik. A testvérét meg ez nem zavarja?
2015. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen! ez engem is nagyon zavarna de ülj le vele megbeszélni a dolgokat szóbol ért az ember
2015. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vmien szinten jogos persze, de kicsit eltúlzott a dolog azért...

Szerintem vagy annyira érett, hogy elmond neki Téged ez zavar, persze legyenek barátok, de nem több és nem kevesebb. Nem szeretnéd ha elcsavarnák a fejét...

Mert fontos Neked stb stb...

2015. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!