Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki más olyan boldog és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki más olyan boldog és jól kezeli, ha a párjának van már előző kapcsolatból gyereke. Nekem miért nem megy? :{

Figyelt kérdés

Feldolgozzák, vagy nem foglalkoznak vele, vagy úgy kezelik, mintha a sajátjuk lenne. Nekem ez miért nem megy? Nehéz. Nekem még nincs gyerekem. Próbálkozom nagyon, vannak fentek, meg lentek, elvagyok, de néha nehéz.


1 éves a kapcsolatunk.

Még nem tudtam találkozni a csöppel (parázok és nem merek).

Néha irigységet ézrek (nem tudom mire), néha örülök neki, hogy ott a gyerkőc, de olyan fura, hogy vér szerint egy gyerekkel mégis valaki máshoz is tartozik.


Kérlek kíméljetek olyanokkal, hogy ha nem megy, akkor hagyjam. Érzem, hogy meg akarom oldani :} Sok mindentől elfutottam már az életben, felnőtt akarok lenni végre. Úgyhogy jöhetnek a pozitív, segítőkész gondolatok :}


N/25


2015. máj. 26. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
mi van a száddal? :-(
2015. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mumusan ***** válasza:
Én úgy állnék hozzá mintha a kishúgom lenne. Én sem tudok más gyerekével úgy játszani mint az enyémmel.
2015. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tévedsz, nem vagy kivétel, legtöbbeknek nem megy.
2015. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De szeretném, ha menne :} Ezért várok építő jellegű hozzászólásokat.


És én így írom a smiley-kat :}


Köszönöm.

2015. máj. 26. 18:14
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Engem nem érdekel más gyereke,nekem sincs.Barátom gyereke se érdekel,nem is erőlteti rám a képmutatást,így nem is találkozom vele.
2015. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

Ez nem attól függ, hogy van, vagy nincs gyereked, hogy egy gyermeket eltudj fogadni. Akárkié is legyen.


Az egoista emberek képtelenek elfogadni más embert és beleértve gyereket. akiknek csak és kizárólag a maguk személye a lényeg, és rajtuk kívül nem létezik más.


" Érzem, hogy meg akarom oldani :}" Ez nem egy házifeladat, és nem felnőttségtől függ,és senki ebben segiteni nem tud neked(aki azt mondja, az hazudik) hanem szívtől. Milyen a szíved.

2015. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én 8 éve vagyok a parommal.. Mikor megismerkedtunk kicsik voltak a lurkok 3 és 5 évesek... Semmi gond nem volt a kapcsolatunkal.. Viszont.. Mióta megszülettek a kustesok (nálunk) elhidegultunk.. Már nem is nagyon beszélünk csak átlag dolgokról .. Mi legyen a vacsi? Suli? Ilyenek...
2015. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Alapból össze se jönnék olyannal kinek már gyereke van. Nem fogom nevelni más porontyát, főleg ha az egyik fél lemondott róla.
2015. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem gyereket szeretem es elfogadtam pedig baromi sok idombe terult es most sem ugy nezek ra mint a gyerekemre, hanem mint egy testverre/haverra. Ez persze nem volt mindig igy:-))O 10 eves volt amikor megismerkedtunk en meg 27 (abbol is a gyerekesebb verzio:-) es mi dket fel reszerol ment a feltekenyseg.


Amikor a paromhoz bujtam vagy o hozzam akkor a gyerek is odaferkozott ami allati zavaro volt, egeszen addig amig nem fogtam h o nem engem akar bantani, csak az apukajat nem akarja elvesziteni, es szeretne erezni h az apukaja ot is szereti:-)


Aztan rengeteget beszeltem anyuval aki mindig megvilagotta az egeszet a gyerek szemszogebol es ezt olyannyira jol csinalta h feltekenykedesem at sapott sajnalatba:-))Fura h kiskora ota nagyon kotodik hozzam es nagyon szeret, de fiu leven ennek kimutatatasat nem viszi tulzasba, de van hogy csak megolel, ad puszit es elmondja h mennyire szeret, vagy ha latja h nem vagyok jol megvigasztal...


Ha mondjuk az ferjem igazsagtalan valamelyikunkkel kiallunk egymasert, ettol fuggetlenul persze tipikus kamasz, annak osszes jellemzojevel:-))15 evesen engedtuk haza eloszor vonattal (addig mi vittuk kocsival) es zokogtam az allomason mint egy idiota, h ne all szoba senkivel, meg adtam neki egy lupac penzt hogyha valami van es rohannia kell akkor legyen taxira, meg hivjon orankent h hol van....


Az anyjat kulonosebben nem erdekli, o egy sokkal nyugodtabb termeszet es akkor megoleltem az allomas o meg "jaaaaajjj annyira ego vagy" a ferjem is megolelte " apa te se egessel mar, de ha masok nem latjak mindig a nyakunkba ugrik:-)))


Meg neha visz a hatan h megmutassa h o milyen eros (55 kilo vagyok:-)).


Az egeszbol azt akarom kihozni, h az egesz kulcsa a nyitottsag:-)Nem anyukat keres, nem nevelest hanem egy harmadik embert aki szereti es elfogadja ot:-)All hozza ugy h o nem vetelytars hanem egy szeletke a ferjedbol es mint olyan csak jo lehet:-)


Te vagy a felnott ergo tul kell lepned azon h feltekenyseg, versenyzes, duzzogas meg akkor is ha az elejen baromi nehez.A kozos programok sokat segitenek, meg a nyitottsag....az h meghallgatod, erdeklodsz, figyelsz ra es nincsenek elvarasaid vele kapcsolatban:-)En 5 ev alatt talan haromszor szoltam ra "ugy" de annak oka volt es tok furi volt "felnottkent" beszelni:-))


A gyereket nem kotelezo szeretni, de valamifele szimbiozisban elni vele, vagy legalabbis megprobalni...az a minimum ha igazan szereted a ferjedet. Ne felejtsd el h nem az ellenseged, hanem csak egy gyerek:-)

2015. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Missi_Key ***** válasza:

te a pasival akarsz összetartozni, nem a gyerekével..ahhoz neked semmi közöd, biztos az anyja se rajongana érte, hogy az új szerető nevelgeti...


csak szeresd a pasit, és ha ő is szeret téged, nem erőlteti rád a gyereket.

2015. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!