Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek ha a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha a baratotok nem vallal fel?

Figyelt kérdés
En ugy erzem hogy nem vallal fel, mert mar tobb mint egy eve vagyunk egyutt es meg a csaladjat, baratait sem lattam. En viszont bemutattam neki a csaladom. Sosem visz sehova. Szerimtetek felvallal? Ti mit tennetek?

2015. máj. 26. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám neki, hogy mostmár igazán szeretném megtudni, jógyerek, hogy mégis ki fia-borja vagy. Ha különböző kifogásokat keres, akkor öhm ja... nem mer fevállalni.
2015. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez kapcsolat...?
2015. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ez nem az...


akkor meg mit vársz el?

2015. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kidobnám.
2015. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélném vele őszintén... Elmondanám, hogy úgy érzem, nem vállal fel és ez nekem rosszul esik. Aztán megkérdezném, hogy miért nem akar bemutatni sem a családjának, sem a barátainak, mert nekem jól esne, ha egy év után már végre megtenné. Persze mindezt először nyugodtan, nem letámadva. Aztán a reakciójától/magyarázatától függően lépnék valahogyan.
2015. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEm szeret eléggé, vagy rajktad kívül több nője is van. Én kidobnám.
2015. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán tudnak rólad? Tudják, hogy együtt vagytok?

Nem visz sehova? Nekem gyanús, hogy szégyell. Több mint 1 év alatt biztos lett volna lehetősége bemutatni nekik. Én még ennyi ideig sem tűrném ezt az állapotot.

2015. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Let volna mar ra alkalma de azt mondta hogy mjd kesobb... Mindig azt mondja h nincs senkije rajtam kivul es hogy sosem csalt meg senkit sem. Nekem is kezd mar ebbol elegem lenni.

Koszonom a valaszokat

2015. máj. 27. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondani bármit lehet!

Szerintem:

- vagy nem olyan típusú lányokkal szokott lenni, mint Te, így szégyell Téged mások előtt,

- vagy Te csak szeretőnek kellesz neki, és közben van egy "igazi" barátnője is,

- vagy egyszerre több csajt szédít mindig, így Téged sem vállalhat fel.


DE akár az is lehet, hogy a többieket szégyenli előtted, bár erre sokkal kevesebb esélyt látok, mint bármelyik fentebb említett opcióra. De ezek persze csak találgatások, ő tudja az igazat, így beszélned kell vele, ha többre akarsz jutni!

2015. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!