Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleség vagy szeretö? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség vagy szeretö? Mi a jellemzöbb?

Figyelt kérdés
Adott egy 40es évei közepén jàro hàzas két gyerekes férfi,akinek 15év utàn megromlott a hàzassàga,megismert valakit akibe ugy érzi beleszeretett de fele annyi idös mint ö. Mennyi az esélye annak hogy a férfi visszatérjen a feleségéhez?

2015. máj. 27. 04:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a feleség hagxja magát, akkor szerintem megtartja mindkettőt...


Attol függően miben áll a házasság megromlása persze.


A legtöbb esetben a házasság innen már halálra van itéltetve

2015. máj. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 B.I.G ***** válasza:
39%
40 éves férfi beleszeretett egy 20 éves kislányba?Ide figyelj szerettél bele a nagy büdös lóf/szt csak mész a f/rkad után.Én is pali vagyok és nem ilyen puhap/cs mint te nem 40 csak 30 leszek de egy 20 éves kislány már most nem kéne,micsinálsz vele a dugáson meg a mutogatáson kívűl?Ha meg vele érteted meg magad akkor nagyon el vagy maradva te is agyilag.Remélem az asszony kib/sz a pics/ba,és két szék közé esel majd magányosan halsz meg mint egy remete.Az a 20 éves kislány meg majd jól kinevet.
2015. máj. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Egy értelmes,egészséges, középkorú embernek nem kell egy 20 éves gyerek. Akár férfi, akár nő az illető.

Aki egy 20 éves gyerekkel kezd, majd 50 évesen ott valami nagyon necces.

2015. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha a csajszi bele is megy..20 év múlva mást keres,mert akkor a férfi mát 60 lesz és az már nem sok mndent tud nyújtani egy 40 évesnek szerintem és mást keresne.
2015. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Okos vagy 4-es! Mit gondolsz rajtad kívül kit érdekel, hogy mi lesz 20 év múlva? Anyám borogass! Micsoda észlény!
2015. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam, hogy a férj lelépett a fiatalabbal, majd egy idő múlva megpróbálta visszakönyörögni magát a volt feleségéhez, de a nőben már annyi keserűség volt, hogy bem volt képes visszafogadni. A férfi most egyedül él.
2015. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Én éltem 20 évvel fiatalabbal, és nem ez volt a probléma, amiért már nem.

De olyan is volt, hogy "visszamentem" a feleségemhez, azután is még jó sok boldog év volt, - szóval annyi a mondandóm, hogy a fene tudja.

2015. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A jogász, a pszichológus és a matematikus azon vitatkozik, hogy mi a jobb, ha az embernek felesége, vagy ha szeretője van?

A jogász azt mondja, hogy jobb a szerető, mert ha a feleségétől válik az ember, abból egy csomó jogi bonyodalom lehet, a pszichológus szerint viszont jobb a

feleség, mivel az egy biztos pont az életben, és az ember így sokkal nyugodtabban, harmonikusabban tud élni. Erre a matematikus:

– Hát, szerintem az a legjobb, ha az embernek felesége és szeretője is van, mivel így a feleség azt hiszi, hogy a szeretőmnél vagyok, a szeretőm azt, hogy a feleségemnél, és közben nyugodtan foglalkozhatok a

2015. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy már a találkozás előtt megromlott a házassága, vagy azért romlott meg, mert találkozott valakivel.Ha az előbbi, akkor inkább a szerelmet választanám a rossz házasság helyett. Persze kérdés, mekkorák a gyerekek.Lehet, a gyerekek miatt a látszatot fenntartanám, és ha már elég nagyok, csak akkor válnék el. Ha a szerelmem tud várni addig. Ha igazi szerelem, akkor tud.
2015. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szeretőt. Amikor már valakinek szeretője lesz (akivel tud beszélgetni, szerelmeskedni és szerelmesnek erzi magat), akkor az csak az i-re a pont volt. A hazassagnak azzal vege.

Persze legtobben gyavasagbol es az ezt leplezo mindenfele urugyek folytan maradnak a feleseg mellett. A felelmek lont ezekbol fakadnak, hohy jaj en hatvan leszek a gyerek meg meg csak 13, az asszony negyven en meg hatvan. Latom apam hatvan folott is szexel mint a nyuszik :-)...ez az egy eletunk van, legalabbis most ebben elunk. Ki kell probalni, hiszen nem veletlenul talalnK egymasra szerelmesek. Asszonnyal is jobb oszintenek lenni ele allni es elmondani szerelmes lettem. Lesz drama, de legalabb o is kap eselyt hogy ujat talalhasson es szerelmes vagy legalabb boldog lehessen. Mert nyilvan nem boldog az a kapcsolat, amelyben az egyik fel masba lesz szerelmes. Az oszinteseg nagyon fontos.

2015. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!