Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes vele maradnom?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hol kezdjem. 25/L vagyok és 4 éve vagyok kapcsolatban. Ideje lenne a lánykérésnek de én még nem vagyok felkészülve rá. Mármint a jegyességre mert nem érzem azt h ő lenne az igazi. Ezt már átbeszéltük, h én még nem akarom. Több oka is van h miért nem. Írni akartam egy pró és kontra listát, de sokkal hosszabb volt a kontra. Tehát mellette szól h szeret engem. Szereti a gyerekelet és tud is bánni velük, remek apa lenne. Jó vele a szex (mármint ha van és nem utasít el,akkor havonta kb 4szer) Hát ennyi. Ellene: egy szerencsétlen. Eltartani sem tudna míg GYESen vagyok. Kihasznál több szempontból is. Állandóan veszekszünk. Megváltoztam miatta: megalázkodok neki, mindent úgy csinálok ahogy mondd h ne legyen vita, de még is van. Elhitette h ez az én hibám mert én mindent másképpen/más szemszögből látok ami igaz is, csak nem fogadja el. Sakkban tart, mert nem tud visszamenni a szüleihez meg sehová ha szakítunk, ráadásul 50%os levonása van a fizujából kb még szeptemberig. Neki kinullázódik minden tartozása nekem meg: diákhitel,személyi kölcsön,folyószlahitel, hitelkártya, provident kölcsön és ez mind 4 év alatt. Csak én érzem ezt igazságtalannak? Ja meg még megmondta a kapcsolatunk elején (tiszta korrekt módon) h ha elhagyom akkor öngyilkos lesz. Nincs senkije. De még barátai sem. Akik vannak azok mind miattam vannak. Nehéz elviselni a nagyképű természetét. Ráadásul már kezdem megutálni is. A folyamatos megalázkodásaim mind egy-egy tüske marad bennem. De ideje lenne már megházasodni is. A szüliem se fiatalok. De én nem akarok minden nap így élni. Megváltozni nem fog. Várjak szeptemberig, esélyt adva neki hátha új életet kezdene? Mert így nem akarom kirakni az utcára... Engem nem érdekelnek a hitelek sem. Sőt, másik férfi sem! Csak nyugodtan akarok élni. Lehet magányra vagyok teremtve? Köszönöm h elolvastátok! Várom a véleményeket, kérdéseket!
2015. máj. 27. 06:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Egy kérdés: boldog vagy mellette egy átlagos, szürke hétköznapon?

Vagy csak megszoktad?

2015. máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 B.I.G ***** válasza:
64%
Nincs miről beszélni.Te nem szereted ezt a palit csak félsz tőle.Ha segítségre szorúsz ne félj segítséget kérni.Ki a lófa/szt érdekel hogy öngyilkos lesz.Ne foglalkozz vele neked ott a pici,azzal törődj.Annak a picinek meg ígynem lesz jó felnőnie.Ne érdekljen mi lesz vele,se kutyája se macskája,hát milyen ember az ilyen?Megmondom nem életrevaló.Hagyd neked millió a gondod nem kell még ez is a nyakadba.Egy csomó mindent kérdeznék még tőled ha szabad privátba?Ja 28/F vagyok
2015. máj. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. hozzászólónak: szerintem inkább csak megszoktam.
2015. máj. 27. 06:52
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Te szeretted valaha ezt az embert egyetlen percig is?
2015. máj. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

1es vagyok. Veled egykorú, szintén nő.

Én nem lennék képes ezt elviselni. A leírásodból egy undok kiskamasz ugrik be.

Ha egy kamasszal akarsz cívódni az legyen a saját gyereked, ne fogadj örökbe egy dacos óriáscsecsemőt. Szedd össze magad csajszi!

Ne tedd ezt magaddal!

Egyoldalú kompromisszumok, alázkodás, tűrés... Ebben akarsz élni?

A szerelem elmúlik. De nem mindegy mi marad után. Mély szeretet, amivel egymás támaszai vagytok?

Kétlem.

Ha nagyon jófej akarsz lenni, adj neki egy hónap haladékot, hogy összekapja magát.

Ha akarsz beszélgetni, írj privátot.

2015. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Én a helyedben nem törődnék az ilyen üres fenyegetőzésekkel.

Az írásodból kiviláglik, hogy egy egoista ember, tehát nem lenne öngyilkos. Én kiraknám a francba.

Aztán felnőtt ember oldja meg, nehogy már a Te gondod legyen az Ő szerencsétlensége. Persze ha normálisan bánna veled az más tészta lenne, de nem.

Ideje megházasodni? Ne viccelj már...

Ennyi idősen még bőven ráérsz nincs hova rohanni, le ne kösd magad mellette, mert lehet, hogy jó ember de neked az írásod alapján nem. Így pedig fölösleges áltatni magad.

2015. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bence_ ***** válasza:

Pár kapcsolatra vágy. Ez most rabszolgaság.

Azért, hogy szeressen megteszel mindent.

Kifordulsz önmagadból.

Te csinálod ezt az egészet magaddal így te is tudsz neki véget vetni. Mondjuk még ma.

Aztán rakd rendbe magad. Ameddig ilyen szeretet éhes vagy addig csak ilyen pasik jönnek majd.

2015. máj. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mumusan ***** válasza:
Jelentsd be hogy elmész. Egy hónap haladékot adhatsz neki, hogy összeszedje magát.
2015. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nekünk kell leírni a választ, ami benned fogalmazódik? Ez nem kapcsolat. Hagyd ott és keress valakit, aki felnőtt egy kapcsolathoz, szeret és tisztel. Ha öngyilkossággal fenyegetőzik, arra is van megoldás. Figyelmeztesd, hogy nem akarod, hogy meghaljon, ezért ha kell, értesíted a rendőrséget. Az, aki tényleg öngyilkos akar lenni, nem fenyegetőzik többnyire, így ez valószínű eltántorítja a baszogatástól. Bármi is lesz, a saját életed a fontos.
2015. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szerintem ha nem sikerül/t dűlőre jutni a viselkedését illetően, akkor jobb ha fontolgatod a szakítást.

Én sem tűrném, hogy megalázzon és ráadásul még a terhemre is legyen hosszú éveken át.. Gondold át, hogy mit tudn ez az ember nyújtani Neked, de ha csak haragot érzel akkor nem kérdés mit kell tenned.

Ne félj attól, hogy mi lesz ezek után Vele mert így csak magadat szívatod meg.

Ha várnál szeptemberig, akkor hozd a tudtára hogy miket gondolsz erről.

2015. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!