Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden fiú fura vizsgaidőszakban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú fura vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszakban annyira furán viselkedik a barátom. Olyan érzésem van mindig mintha nem szeretne. Az téli vizsgaidőszak után pl. annyira elhidegült tőlem, hogy szakított velem. Akkor épp 5 hónapja voltunk együtt. Most tavasszal újra együtt vagyunk. Persze megint vizsgaidőszak van és ugyanazt érzem mint télen. Félek vége a vizsgáknak és ugyanaz fog történni. Pedig igyekszem nem zaklatni őt, tudjon tanulni. Azért mindennap megkérdezem mi van vele hogy érzi magát. Válaszol mondja is hogy szeret, de mégis fura érzéseim vannak. Nem tudom hogyan kellene viselkednem ilyenkor.

2015. máj. 27. 07:40
1 2
 1/15 Mumusan ***** válasza:
100%
A rossz emlékek miatt is lehet fura érzésed.
2015. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha megint szakít veled, akkor az a saját hülyesége nem azért van, mert épp vizsgaidőszak van.
2015. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már hallottam ilyet, hogy vizsgaidőszakban a fiúk nem olyanok, mint egyébként. Van az a típusú ember, aki inkább teljesítmény orientált, és ilyenkor nem tudja normálisan tartani a kapcsolatait. Viszont ha ő tényleg e miatt ilyen veled, ne bánd, mert később, ha ilyen típus egy-egy munkahelyi nagyobb projekt, túlóra is ilyesmit hozna ki belőle, nem lenne jó vele neked...
2015. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Interferencia ***** válasza:
61%
Legközelebb BME-ssel jöjj össze, ott a vizsgaidőszak csak levezetés. :D
2015. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4.nek írnám: ez nem igaz, a barátom kitűnő a BME-n és mégis szorgalmi időszakban is sokat vagyunk együtt és programjaink is vannak.
2015. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Interferencia ***** válasza:
74%
5: És esetleg a lába nyomát megcsókolhatnám? :S
2015. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

5.-nek: megcsókolhatnád, mert mindenben nagyon tehetséges és elhivatott.

A kérdés azonban nem konkrétan rá irányult, és ne is irígykedj.

Bár, ő nem tölti itt az idejét, mint te.

2015. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Interferencia ***** válasza:
95%
Légy szíves add meg valamely lábnyoma koordinátáit!
2015. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
8.-nak:ha valamilyen problémád van írj nekem privit és megtárgyalhatjuk a nézetkülönbségünk okait.
2015. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, kérdező, OFF: Szerintem a BME-n sem lehet egy kalap alá venni mindent, és főleg nem úgy, hogy más más emberekről, esetleg más más korból beszéltek. Úgyhogy ne kapjatok már össze..:) Az én barátomnak egyébként a szorgalmi időszak (utolsó hét+póthét) és a vizsgaidőszak is durva.


Kérdezőnek: ez egy stresszes időszak, és valószínűleg tele van a feje a vizsgákkal, a tanulással, a megfelelési vággyal. Valószínűleg ezért nem tud annyira koncentrálni rád, és külön foglalkozni veled. De azért beszéljétek ezt meg (ne vizsga előtti napon!), hogy jó-e neki így, vagy kevesebbet, vagy éppen többet szeretne belőled. Ha jól értelmezem, keveset találkoztok, legfeljebb beszéltek valamilyen formában. Lehet, hogy pont ez a baja, és jobban esne neki, ha még ha néma csendben is a tanulnivaló fölé görnyedve, de egymás mellett lennétek, időnként adnátok egymásnak egy puszit, ha neked kevesebb dolgod van, csinálnál neki kaját, vagy egy limonádét. És esetleg megkérnéd, hogy ha neki belefér, akkor mondjuk minden nap, vagy minden második nap (nem tudom milyen gyakran találkoztok), teszem azt 6 és fél hét között tartana egy szünetet, amikor csak egymással foglalkoztok, és elvinnéd sétálni egy kört. Nem olyan sok kihagyás szerintem, senki nem tud egész álló nap tanulni (aki mégis, azt irigylem:D), és jót tenne neki is, neked is és nektek, mint párnak is.:)

Annyi a lényeg, hogy legyél vele nagyon türelmes, figyelmes, és gondoskodó. (Amennyire csak tudsz, nem tudom neked mennyi dolgod van mostanában)

2015. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!