Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok? Vagy ez másokat is kicsit bosszantana?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal nagyjából 2 éve vagyunk együtt, és mostanában nagyon zavar egy csaj akivel facebookon szokott dumálni. A barátom imádja az autókat, mindig csinál valamiféle autót otthon, és hát én meg... lány vagyok, nem értek hozzá. Mindig jár el autós találkozókra, én van, hogy elmegyek vele, mert tényleg érdekel, hogy mit csinál, de nem igazán tudok hozzászólni. Mindig megkérdezem persze, hogy mi van épp az aktuális kocsijával amit szerelget, és mindig el is mondja. Én egyetemre járok, mostanában nem vagyunk olyan sokat együtt, mint eddig, és ezért aggódom amiatt, hogy a múltkor láttam, mikor ott voltam nála, hogy mikor odaértem hozzájuk éppen egy olyan csajjal dumált facebookon aki ugyanilyen autómániás mint a barátom. Én elég féltékeny vagyok, ami az alacsony önbizalmamnak köszönhető, meg mert a barátom előttem sokat csajozott. Először nem érdekelt annyira, aztán láttam, hogy a facebook kiírta, hogy minden képét végiglájkolta a barátom, és hogy mindig beszélnek. A barátom olyanokat mondd nekem, hogy milyen jó lenne, ha eljönne Pestre, és elmehetnének együtt este erre-arra a városba autóval, meg ilyenek... Barátomnál rákérdeztem, hogy ez mégis micsoda, és annyit mondott, hogy hát ez facebook csoportban ismerte meg a lányt, aki felniket akart venni tőle vagy mittudomén. Mindig azt mondja a barátom, hogy a fiúk egy ilyen lányért, aki ilyen autómániás, ölnének,és ezért kezdett el főként zavarni. Szerintetek ezért érdemes idegeskedni? Vagy ne foglalkozzak vele?


2015. máj. 28. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megértelek. És sajna én is belelátom azt, amit te is :(
2015. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos a féltékenységed! Az egy dolog hogy szeret beszélni olyanokkal akik szintén annyira odavannak az autókért, de ez megáll ennél a pontnál. Akkor már zavarna, ha ez mondjuk napi rendszerességgel menne, főleg egy lánnyal...az autós dolgokat fiúkkal is meg lehet dumálni. Ha csak a vásárlás miatt, vagy csak a kocsi témában beszél vele, akkor oké, de ha másról is, akkor elmondanám neki hogy engem ez zavar és hagyja abba.
2015. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem esik ám jól, hogy olyanokat mondd, hogy az ilyen lányokért ölnének a fiúk, mert én nem vagyok ilyen lány. És mivel írtam, amúgy sincs nagy önbizalmam, ez nem tett jót. Mondtam a barátomnak, hogy zavar, hogy lájkolja minden képét (a csaj naponta profilképet vált kb.). Tök szánalmas meg minden, hogy lájkokon vagyok kiakadva, de amellett, amit mondott, nem tudok elmenni mellette. Erre kiakadt, hogy nem igaz, hogy én nem hagyom őt élni, és nem érti mind vagyok kiakadva.
2015. máj. 28. 09:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is úgy tűnik, hogy jogos a félelmed. És a reakciója is sokat mond, mikor ezt próbáltad megbeszélni vele. A legrosszabb az egészben az, hogy a féltékenykedéssel is csak azt erősíted benne, hogy váltson. Szóval nehéz ügy, de jeleneteket ne rendezz, próbáld megbeszélni vele higgadtan, de ha ő végig csak hárít, akkor sajnos sok mindent nem tudsz tenni.
2015. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igazándiból én még egyszer sem rendeztem jelenetet emiatt, csak egyetlen egyszer megkérdeztem tőle teljesen normálisan, hogy ki ez a lány. Úgy, hogy ő hozta fel a témát, amikor mondta, hogy kikészítette a felniket, mert jön érte a lány. És akkor mondtam neki, hogy kicsit megbántott a kijelentésével. De egyébként ezen kívül minden rendben van, nincs velünk semmi baj, sosem veszekszünk... csak ez engem zavar.
2015. máj. 28. 09:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
fú szerintem ez nagyon gáz, hogy mondhat ilyeneket a pasid, nem csoda hogy nincs önbizalmad. csodálom hogy ennyi türelmed van ehhez a dologhoz. én már otthagytam volna ezért. sokkal jobbat érdemelsz! a féltékenység ilyen tényekkel teljesen jogos.
2015. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lany nagyn felkeltette az erdeklodeset, es talan ebbol meg mas is kisulhet.. az en parom is autobolond, en nem vagyok egy nagy szakerto, de sokat segitek neki butykolni beszeltunk rola hogy tanitgat vezetni, szokott mondani dolgpkat, mindenben kikeri a tanacsomat az autoval kapcsolatban, es imadunk autokazni. Bar mi egyutt elunk, es n reg vettunk egy uj autot. Szerelohoz is elszoktam vele menni, meg autps boltba. Viszont azt se felejti el hogy en no vagyok, es o is eljon velem vasarolni, tanacsot ad, es ott van velem. Egyszoval mind a ketten oda figyelunk a masikra es az igenyeire. A helyedben en is feltekeny lennek, mert ez a kijelentese nem normalis. Ezzel gyakorlatilag kinondta, hogy jobban orulne egy olyan csajnak aki odaig meg vissza van az autokert, gyakorlatilag ilxen lany van kepben nalatok, szoval jogos a feltekenyseged. Az, hogy haritott, csak megerositi a dolgot. Egyebkent meg milyen dolog az, hogy milyen jo lenne ha ok ketten kpcsikaznank?! Miert nem teged akar kocsikazni.vinni? Elvegre te vagy a baratnoje, vagy mi a fene..

Amugy meg, oke, hogy nem rajongsz az autokert, de miert nem segitel.neki neha? Miert nem mesz amikor szerel, es kerdezgeted h mi micsoda meg hogy tudsz e segiteni. Miert nem autokazol vele? Egyertelmuen hoanyolja ezt a kapcsolatbol, ezek alapjan.

2015. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szoktam neki segíteni a műhelyben én is, és mindig kikéri a véleményem, a legutóbbi épített autója egy trabant, és abban is segítettem neki. Mondta, hogy majd megtanít engem vezetni egyszer. De mivel orvosira járok, ezért nincs annyi időm sajnos jelenleg, főleg vizsgaidőszakban, hogy autókázzak vele. A múltkor egész este a városban voltunk, az nagyon jó volt, de erre tényleg nem mindig van időm. De nem érzem úgy, hogy nem érdeklődnék iránta. Sokszor megkérdezem tőle, hogy ez vagy az hogyan működik, mert komolyan érdekel...
2015. máj. 28. 13:37
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Elozo vagyok.

Igy mar mas, azt hittem hogy evgyataln nem erdekelnek az autok. Hat, nem tudom. Ezt tenyleg megkene hogy veszeld vele, nem lehet higy az alom lany lenne neki az, aki ugyanolyan bolond az autok iranyaba mint. O? Mert hogy igy feltetelezem azt, hogx a csaj nagyon erdekli.. de en is azt javaslom hogy prpbalj megvizsgaidoszak utan tobb idot tolteni vele auto teren, lehet tobbre lenne szulsege. Mar nem is tudom.. ehhez csak o fog tudni pontosabban kommentalni. Viszont ha ismet harit, akkor en nem kertelnek,megmondanam neki hogy gondolkozzon el, es engem hagyjon beken kis idore, mert en bar probalkouom foglalkozbi vele es zzal amit szeret de ez ugy nez ki nem eleg ha megis mas no tarsasagara vagyik a kocsikazashoz.. nagy fiu mar, tontse el hogy beled szerelmes e vagy a masik nobe. De vigyazz, ez a visszajara is elsulhet.

2015. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én is azt mondom,hogy jogosak a félelmeid.Én a helyedben kiborítanám a bilit,és megkérdezném tőle,mégis mit akar tőlem,ha más nő érdekli ennyire.Vagy határozott leszel,vagy tűrőd tovább azt,ami most megy.
2015. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!