Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondja meg valaki őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja meg valaki őszintén, mit akar ez jelenteni? 18L

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jól működő kapcsolatom. Immáron 4 éve vagyunk együtt. Komolyra tervezünk, esküvő stb.


Kisebb gondok előfordultak, de nagyon jól megértjük egymást. Nem tudok rá rosszat mondani.


Viszont.


Egy ideje viszont jóban van egy lánnyal. Ez utólag derült ki.


Az egyik közös barátunk elkottyantotta magát részegen és pedig józanon elővettem, hogy tálaljon csak ki mindent, amit tud. nem kicsit kellett noszogatni, mert nem mer semmi mondani, de aztán csak kinyögte.


Azt mondta, hogy csak barátilag vannak jóban, de nagyon tetszik a barátomnak, és nagyon vonzódik is hozzá. Szerinte javában csak emiatt barátkozik vele, mert bejön neki. Viszont sok mindent el is mond neki az egyetemmel kapcsolatban, szóval elég bizalmas kapcsolat van köztük, bár vannak olyan időszakok, amikor nem igazán csevegnek. Egyébként már ők is felfigyeltek arra, mármint a haverok, hogy milyen jóban vannak, bár ebből már visszavett, nem találkozgatnak, csak ritkábban.


A fb jelszavát nem tudom, az ismerőseinek a listáját se látom, de gondolom ismerőse. A email fiókja jelszavát viszont igen, amin be voltak kapcsolva az értesítések. Magyarán minden ami a facebookkal kapcsolatos, megtekinthető, az üzenetek is.


Nem igazán értettem, hogy miért ír ilyesmiket a lánynak: "nagyon szép vagy", "nagyon kívánatos vagy", "ma mikor láttalak, beindítottad a fantáziámat," "azon gondolkoztam, mennyi mindent csinálhatnánk az asztalon", "miért nincs egy ilyen jó csajnak pasija?" "ha nem lenne barátnőm, azonnal rád másznék és kielégítenélek", "ma olyan jól éreztem magam veled", "mit szólnál hozzá, ha elveszíteném az eszemet és rád másznék?" stb...


Sorolhatnám reggelig, mert ez huzamosabb ideig ment.


Nem tudja, hogy ezeket elolvastam, de tudom, hogy nemrég felment hozzá a koliba a csaj, mert felhívta a barátom valaminek. A haverom le is adta a drótot, onnan tudom.


Én meg fogtam magam és felmentem utánuk. Volt meglepődés, meg néma csend. Akkor kiosztottam a barátomat, bár nem csináltak semmit. Mondtam neki, hogy ha nem fejezi be, nem lesz jó vége...Féltékeny típus vagyok, az igaz, de ezek után ne is várja, hogy nem leszek...


Vajon felfogta? Mert a haver szerint már beszéltek azóta.


Miért csinálta ezt? Normális???


A barátom 22 éves, a lány 24.


2015. máj. 28. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem, meg fog csalni, ha eddig még nem tette meg, akkor hamarosan.... Tedd ki a szűrét!
2015. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem normalis de azert csinalta mert megunt vagy nem szeretett igazan. Izgalmas volt a hatad mogott szorakozni mert a veszely hogy elkapnak izgato.

18/L

2015. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az utolsó nője,ez 100%.
2015. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy meg fog csalni, amint a másik lány kapható lesz rá. Én a helyedben minél előbb szakítanék vele.
2015. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sokszor belement a dolgokba, de a végén nem történt meg, mert van kapcsolata, ez tartja vissza. Legalábbis így jött le. Szóval míg együtt vagyunk, nem történik semmi?!
2015. máj. 28. 16:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudtad\ tudod meg....
2015. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
tini párkapcsolatok kategória
2015. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Sokszor belement a dolgokba, de a végén nem történt meg, mert van kapcsolata, ez tartja vissza."


Gondolom vadászösztön... te itt vagy neki, szereted, ő is szereti, hogy vagy neki, kényelmes, hogy van egy biztos pont, de azért próbálkozik, visszacsatolást keres másoktól... azért belemenni dolgokba csúnya dolog, még akkor is, ha eddig nem fajult tettlegességig a dolog.


Egyik exemnek én is láttam egy levelezését egy csajjal akivel úgy találkozott, hogy nem szólt nekem. Ez után az eset után vetemedtem a levelezés olvasására és bár kívánásról nem volt szó, de úgy csapta neki a szelet, mint régebben nekem.


Még egy pár hétig húztuk a dolgot, de végül szakítottunk. Persze ő pofára esett, mert a lány végül kikosarazta, de az már nem az én problémám. Én viszont hálisten e szakítás után megtaláltam életem párját, akiben tényleg megbízhatok, és évek óta ugyanúgy, ha nem jobban, szeret és kíván.

2015. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dobd ki. ennyi.
2015. máj. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem 20x tetted mar ki a kerdest minimum... beszelj vele vegre esetleg.
2015. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!