Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lájkol valaki olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkol valaki olyat, akit nem is ismer?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon sokszor olyan lányok képeit lájkolja, akik neki nem ismerősei. Ezt csak én nem értem, hogy miért kell olyat belájkolni, akit nem is ismerek? :D persze nagyon sok lány ismerőses képeit is lájkolja.. Felhoztam neki egyszer, hogy kicsit zavar.. de csak felháborodott ezen, h nekem miközöm ehhez. jó, igaza van, de nem esik jól, hogy valakinek az összes képét lájkolja, nekem meg csak 1-2t..
2015. máj. 28. 17:35
 1/4 To7ka ***** válasza:

Egyrészt ez az online élet elég katasztrofális, pláne hogy ekkora valós problémákat szül... Másrészt teljesen igazad van, és nem normális, hogy megbeszélés helyett felháborodik és lehord... Abszolút van közöd hozzá, hogy kiket nézeget, és kiknek jelzi, hogy neki bizony ők tetszenek.... Ne az legyen ellenben a problémád, hogy neked csak 1-2-t...:D Ne már...:D

Állj a sarkadra, ne legyél partner abban, hogy próbálkozik más lányoknál és nem érdekli, hogy Neked mi tetszik és mi nem...:/

2015. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad van :) csak nekem nem nagyon van önbizalmam és ez még kicsit rá is tesz, hogy nem vagyok elég jó..
2015. máj. 28. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki faaszt erdekel lajk!, Egy faaszsag az egez a facebookkal egyutt, anelkul mar letezni sem tudtok szerintem. Ha hirtelen megszune tele lenne a temeto hamarossan a sok ongyilkos emberszeru lenyekkel.
2015. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én a képek minősége miatt szoktam like-olni.

Van egy filippínó lány ismerősöm. Soha nem beszélgettünk, de mindig csodásan fest a képeken.

21L

2015. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!