Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért féltékenykedni? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért féltékenykedni? Szerintetek túlreagálta vagy jogos?

Figyelt kérdés

Elromlott a telefonom és van egy jó barátom aki nagyon ért a telefonokhoz, műszaki dolgokhoz. Gondoltam ő ingyen megcsinálná szivesen, legalább nem kell érte fizetni vagy új telefont venni. Úgyhogy örömmel át is hívtam magunkhoz, mert nem is volt akkor otthon senki, egyedül voltam. Úgyis már rég beszéltem vele, régen nagyon jóba voltunk. Megkínáltam egy kávéval, sütivel, ő pedig meg is szerelte a telefonomat. Utàna kb 10 percig néztük a tv-t és beszélgettünk még egy picit, mi újság veled, hogy halad az életed, ilyesmik. 1 órán belül el is ment. Nem történt köztünk semmi, ölelgetni nem szoktam a fiúbarátaimat, még puszit se adok nekik.


De barátom nagyon durván kiakadt hogy miért hívtam át hozzánk biztos történt közöttünk valami. Nyilván nem történt semmi, amit mostmár ő is belát, de akkor is rosszul esik neki hogy áthívtam egy "másik fiút".


Szerintetek jogos a sértődöttség?


21/L barátom 25/F


2015. máj. 28. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem teljesen feleslegesen sértődött meg a barátod. De azért ne nagyon hívogass fel magadhoz mindenféle pasit a tudta nélkül ráadásul, amikor egyedül vagy. Ez egy kivételes eset volt és tudjátok le ennyivel.
2015. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem barátod tulreagalja. Hol marad a bizalom? En ezt megkerdeznem tole.
2015. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálta, de én is ezt tenném, ha a barátom nem jelentené be előzetesen, hogy a közös lakásunkba felhívja egy rég látott barátnőjét, ameddig nem vagyok otthon. Azért ilyesmit illik megemlíteni.
2015. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát biztos hideg zuhanyként érte! Lány létemre egy kicsit nekem is gyanúsan jön ki a dolog, persze hiszek neked. Most ne azzal törődj, hogy jogos volt-e vagy sem, hanem próbáld meg kiengesztelni :) És mondd el neki, hogy máskor előre értesíted, ha ilyesmi dolog fordul elő. (Nálunk ez a minimum)
2015. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Túlreagálta, ugyanakkor illik szólni az ilyesmiről szerintem.


Én például soha nem hívok fel pasit magamhoz, csak ha ágyba bújnék vele. Vannak fiú barátaim, de soha nem hívnám őket a lakásomra és én sem mennék hozzájuk. Elmegyünk kávézni, vacsorázni, iszogatni, de nem járkálunk a másikhoz. Ha mégis így lenne, akkor meg minimum szólnék a páromnak a félreértések elkerülése végett.


NEm féltékeny típus, én sem vagyok az, nem kell neki elszámolnom, de meg szoktam említeni ha egy jó barátommal találkozok. Egyébként is tudjuk egymás programját, így ezért is szoktam beszámolni ezekről, hogy tudja akkor épp nem számíthat rám egyéb programon mert más dolgom van.

2015. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az őszinteséggel se lett volna jobb a dolog, akkor is ezek a dolgok végig futnak az agyán, hacsak nincs ott veletek.
2015. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a két pasi nem ismeri egymást akkor elég szerencsétlen helyzet amit előidéztél. Ilyenkor az a legjobb, ha megvárod amíg a pasid hazaér és akkor hívod át az ismerősödet....nem kell engedélyt kérni a pasidtól, de be kell neki jelenteni, hogy jön valaki hozzád és milyen célból. Ha már találkoztak és beszéltek pár szót utána már lehet ilyet csinálni....ez tanulópénz volt!!!!

37F

2015. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy túlreagálta...Dedós viselkedés.

Ugyanakkor ha tervezetten hívok meg valakit magamhoz, azt megemlítem a barátomnak. (mi nem lekunk együtt)

Ja, és ha nem volt időm rendet rakni, közös lakásnál ez is zavarna.


25L

2015. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!