Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek abban az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek abban az esetben, ha úgy érzem/látom, hogy hárman vagyunk a kapcsolatban? A párom exével tartja a kapcsolatot, bár állítása szerint haverként tekint rá. Ez nekem fáj.

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis édeshármas....volt ilyenben részem.

Ez egy nagyon kényes dolog, mert ha balhézol akkor a párod úgy érzi nem bízol benne, ha hagyod akkor meg a büszkeséged miatt fog szétmenni a kapcsolat.

Mégis azt javasolnám, hogy eleinte hagyjad....elmondhatod, hogy ez neked rosszul esik, de passzoljad csak át a megoldást a partnerednek, mert ez az ő stiklije, neki kell megoldani. Nem kell követelőzni, vagy ultimátumot adni....ha pár héten belül nem javul a helyzet a beszélgetésetek után akkor el kell köszönni és annyi. Én is végig csináltam....amikor leléptem volt nagy sírás-rívás, de nem érdekelt. Minden embernek van egy értékrendje, egy EX nem lehet közel azonos szinten mint egy aktuális partner.

37F

2015. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom meg most is felfordul a gyomrom mikozben ezt irom. Nos a csaj eljatszotta,hogy az exevel skypeolgat,ejjelenkent is fent marad csak,hogy beszeljenek, talan meg meg is siratta ha jol emlekszem aztan egy masik exe is zaklatta,hogy menjen vissza hozza.

Kicsit volt csak beteg minden exerol tartott fenykepet es mindet haverjanak tekintette, vegul lelepett az egyik regota nyomulos "baratjaval", mert ugy erezte beleszeretett. Az ilyen ugy megbizhatatlan ahogy van, jobb azonnal szakitani meg mielott megfajdalmasabb lenne.

2015. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1# az én esetemben eleinte én is hagytam, gondoltam miért is ne barátkozhatna más srácokkal, meg is lett az eredménye.


Ha valódi a párkapcsolat úgy is rád fog koncentrálni és nem a haverjaira,ismerőseire stb. Te leszel neki az elsődleges az emberi kapcsolatai közül,ha mégsem,akkor ott valami gebasz van és gondold át még párszor,hogy mi.

2015. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Én az az oldal vagyok, aki tartja az exével a kapcsolatot. Eszem ágában nem lenne visszamenni hozzá, miután elmúlt a szakítás utáni fájdalom meg a rózsaszín köd, megláttam azokat a dolgokat, amik ma már idegesítenének. Sőt, mivel nőtt az önértékelésem is, nem érném be annyival, amennyit ő nyújtani képes párkapcsolati szinten. Akkoriban még beértem. Viszont attól még nagyon jó barátom és fontosak vagyunk egymásnak. Persze mi nem csetelünk éjszakába nyúlóan (ez nekem is gyanús lenne), sőt, ha csetre kerül a sor, se tart sokáig, inkább személyesen beszélgetünk. A legtöbb ilyen esetben ott van a párom is. Volt olyan exem, aki féltékenykedett emiatt, és az őrületbe tudott ezzel kergetni, mert nem hitte el, hogy szexuálisan már egyáltalán nem mozgat meg a srác, és nem viselném el hosszútávon sem, egyszerűen nem kell. (Hozzáteszem, kettőnk közül ő (a féltékenykedő exem) volt az, aki megcsalta az egyik exét, én senkit soha nem csaltam meg, gyakorlatilag magából indult ki.) A baráti szint tökéletes. Az viszont nagyon jó és szükségem is van rá. Van barátnőm is, vele mégtöbbet beszélgetek. Amúgy meg az jelenlegi lovagomnak is van olyan exbarátnője, akivel barátok, néha szkájpolnak meg csetelnek, néha taliznak. 100%-ig megbízunk egymásban, és idén házasodunk. De amúgy is ezt még az elején megbeszéltük, hogy nekem van olyan exem, aki a barátom, fontos nekem, és ha ezt nem tudja elfogadni, akkor nincs egymással dolgunk. Ő meg erre azt mondta, hogy még jó hogy elfogadja, neki is van ilyen. Szóval nincs miért izgulni, ha tényleg nem gyanúsan túl sokat beszél az illető az exével. Ha gyanúsan sokat beszélnek, akkor finoman lehet szerintem kérlelni, hogy az exre fordított energiából, többet áldozzon rád, mert így helyes.
2015. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tiltasz valamit, megszűnik a vágyakozás.És hamar lecseng, mert nem tiltott zóna.Ha meg több emberre tud számítani a társad az meg csak előny.

Nekem tuti nem fájna.

2015. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 már ne is haragudj,de nem irigyellek, exekből biztos nem gyűjtenék magamnak baráti társaságot és a páromnak se hagynám ,mivel csak kevesen gondolkodnak úgy mint te,ezért azt kell,hogy mondjam,hogy tiéd illetve a párodé(?) azon kivételek egyike,amely erősíti ezt a "szabályt"
2015. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os, valóban... sajnos.


Van olyan exem, akivel még beszélőviszonyban se tudtam lenni, mert totál begorombult, mindentvagysemmit mániás lett, és kb. azt akarta folytatni, amit a kapcsolatban csináltunk, csak épp szex nélkül. Namármost nekem a párom nem csak egy barát extrákkal, hanem a testi, lelki, szellemi társam - jó esetben. Viszont egy barát nem, az csak barát. Persze gondolkodhatunk hasonlóan, de akkor sem az élettársam. Szóval miután elkezdett zsarolni érzelmileg több emailen keresztül, hogy ha a barátja akarok lenni akkor szánjak rá több időt, különben sz*r alak vagyok, egy levéllel lezártam az egészet és szűrőt állítottam a mailcímére.


Szóval totál emberfüggő, hogy mit lehet és mit nem.


(4-es voltam)

2015. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem beletörődni, de nem megy. Tudom, hogy őrületesen szerelmes volt belé, ő volt az első nagy szerelem. Aztán csalódott benne. Szakításuk után 4 hónappal ismerkedtünk meg, jöttünk össze. De már az első randin felhozta...
2015. máj. 29. 09:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nincs túl rajta. Sajnálom.
2015. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt és ő mióta tartja újra a kapcsolatot az exével?

Ezekből kiderül,hogy valóban túl van-e rajta vagy csak téged lelki támaszának használt,hogy némiképp kiheverje a szakítást,hogy aztán újult erővel ugorjon újra fejest a régi kapcsolatába. Lehet,hogy szemét lesz amit most mondok,de én már az ilyent csak testiség miatt tartanám,ha megtudnám,hogy az első randin az exéről beszél,nem nagyon élném bele magam,hogy tartós kapcsolatot lehet az ilyennel kiépíteni,mert majd jön egy szép napon,hogy ő még mindig az exébe szerelmes és újra fellángolt stb. Ha javasolhatok valamit az az,hogy már most kezdjél el kiszeretni belőle,mert fájdalmas különben fájdalmas lesz.

2015. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!