Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi/fiú ilyen? Komolyan? 18L

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal. A kapcsolatunk nagyon jó. Mégis más lányra gerjed. Sok szexuális töltetű üzenetet küldött neki. Nagyon szívesen lefeküdne vele stb.


Ez 4 év után természetes?


Mert az egyik haverom szerint, a pasik mind ilyenek, hiába szeret, ennyi év után mind ezt csinálja, csinálná.


Ez igaz? Ettől még szeret?


2015. máj. 29. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ezt inkább tőle kérdezd, és tisztázzátok le.

Amúgy igen, ha te voltál neki az első és fordítva is, lehet.

Azért is, mert leht hogy mást is kipróbálna, vagy csak fene tudja...

2015. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretek valakit ilyet nem írnék egy lánynak sem, az biztos. Előbb-utóbb meg fog csalni.
2015. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy magában a férfiak fantáziálnak más nőkről akkor is, ha párkapcsolatban élnek, viszont a te barátod nem csak magában teszi, hanem közeledik is a lány felé. Ez már nem helyes.
2015. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem minden pasi ilyen. Vannak gerincesek, akik legalább szakítanak, ha elkezdenek más lányra gerjedni (és még lépéseket is tenni ez ügyben), mert tudják, hogy ez így már nem párkapcsolat.
2015. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az exemnél is igy kezdődött, megcsalás lett és szétmentünk 7 év után. Nem természetes, talán az exednek is most ütött be, hogy hoppá, mással is ki akarom próbálni. Sajnálom, de valoszinüleg már csak pár lépés a megcsalás. Ha csak fantáziálna fejben az nem gond, néha mindenki elköveti ezt a bűnt. Ma már én is okosabb lettem, tanultam az esetből :) Mostani párom is olyan, mint én, nem toleráljuk az ilyesmit, megcsalásnál repül a másik azonnal. Itt radikális módszerekre van szükség. Ha együtt laktok pakolj össze és lépj le egy két hétre. Ha nem laktok együtt csak nyugodt hangnemben közöld vele, hogy mivel ő annyira mással akar kefélgetni nyugodtan magára hagyod, szóval te most elmész. Ne hátrálj meg, ne vedd fel a telefont. Ha szeret rohanni fog utánad és megbánja. Ne add könnyen be a derekad, büntesd, hogy érezze, ez komoly.
2015. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A párodnak, bocsi :S
2015. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

ez még a tini párkapcsolatok kategóriába való


"A kapcsolatunk nagyon jó. Mégis más lányra gerjed." a kettő üti egymást, vedd már észre magad


23/F

2015. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
A nők csőrét mégsem a normális, gerinces, korrekt srácok izgatják jobban, mert velük unalmas az élet, hanem — tudatosan, vagy tudat alatt — ez a férfitípus, hiszen a csajokkal bizony éreztetve van, hogy nem ők az elsők.
2015. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát ha tényleg minden rendbe amúgy, nem tudok rá rosszat mondani, ezt az ügyet leszámítva.
2015. máj. 29. 09:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Figyi, ha olyan idos, mint te, akkor meg kell ertened, hogy 4 ev utan mar inkabb csak megszokas, szeretetteljes ragaszkodas, mintsem langolo szerelem. Kicsit ellaposodott a dolog, uj ingerekre vagyik, erezni akarja, hogy meg tud hoditani. Ez akkor gaz, ha a hatad mogott olyanokat tesz, ami tul megy a jo izles hatarain. Bar korabban irtam, minek flortolni, ha van valakije az embernek? Nyilvan, mert unja a banant. Dobd be magad! De neki is be kene, ez ketton all. Ha nagyon kifele dol a szenaja, engedd el!
2015. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!