Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen rossz az ikrek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz az ikrek és a rák kapcsolata?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok,rák. Beleszerettem egy ikrekbe ő pedig kihasználta az érzelmeimet :(
2015. máj. 31. 16:59
1 2
 1/16 Egy dildó naplója válasza:
65%
Zsoltárok 3:14
2015. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem függ a horoszkóptól.
2015. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mintha a horoszkóp jelentene bármit is...
2015. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez a kifogás része, hogy inkább kenjük a horoszkópra, minthogy elgondolkodnánk azon, hogy miért is alakultak így a dolgok!


A horoszkópnak semmi köze a párkapcsolathoz. A párkapcsolatot két ember határozza meg!!

2015. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
S vajon miért tudnék fejbe rúgni Szűzként egy Oroszlánt?Vagy miért van az,hogy ha más csillagjegyű lenne,akkor is utálnám a bicskanyitogató stílusa miatt?
2015. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Komolyan van olyan ostoba ember, aki bármit elhisz a horoszkópokból vagy akinek számítanak a csillagjegyek?? Ráadásul pasi vagy...


Ennél nagyobb hülyeséget elég rég hallottam...gratulálok...


De én is adok egy tippet...A DOLOGNAK SEMMI KÖZE NEM VOLT AHHOZ, HOGY MILYEN CSILLAGJEGYŰEK VAGYTOK! Remélem sikerült megváltoztatnom az életed...

2015. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Maga a horoszkóp jellemzés nem hülyesèg! Olvasd el a sajàtod, biztos magadra ismersz.. Nem is értem, minek foglalkozik valaki a témával, ha nem hisz benne..

a kérdezőhöz:

Rák lány vagyok. Az első kapcsolatom ikrek. A legborzasztóbb 4évem! Soha többet ikrek! De még haverba sem! Két arcúak, önteltek, lelki terroristák..

Menekülj!!!!!

2015. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es kommentelő!


Ha már horoszkóp: az enyém oroszlán, a pasim ikrek!

Tökéletes a kapcsolatunk, már több mint 2 éve! Mindent meg tudunk beszélni egymással és törődünk, odafigyelünk a másikra. (nem hiszek a horoszkópos dologban, viszont sokkal inkább MAGAMBAN HISZEK!!)

Ja, és a párkapcsolatnak, újfent hangsúlyozom, semmi köze ahhoz, hogy a felek, hogyan viselkednek egymással és a kapcsolaton belül.

Ha nincs köztetek kommunikáció, lesz..r..játok egymást, csak az egótok hajt, tiszteletlenek vagytok egymással stb. és még sorolhatnám, akkor persze, hogy rossz lesz a kapcsolat.


De persze, könnyebb hibáztatni a horoszkópot, minthogy beismerni, ha hibáztunk, rosszul választottunk ugye? Mert az egónk és a büszkeségünk sokkal nagyobb, igaz?

Mennyien vállalják a felelősséget a tetteikért hárítás helyett?


Igaz, az embernek van egy fajta habitusa, de azon lehet változtatni, ha van kiért és van miért! Feltéve, ha a másik beismeri, és felvállja, hogy rosszak a szokásai és a viselkedései!


Szóval, szerintem a te kapcsolatodnak se a horoszkópos butaság vetett végett, hanem csak egyszerűen nem működött, és ezen nincs mit tovább ragozni! Emiatt viszont nem kéne bűnbaknak egy értéktelen és jelentéktelen horoszkópot kikiáltani!

2015. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már hogy hülyeség viszont egy csomó rák ismerősöm van és nekik is ugyanaz a véleménye mint nekem. Tudják milyenek az ikrek. Először teljesen másnak mutatják magukat, majd elő jön egy másik énjük ami kibírhatatlan. Engem kritizált, kihasznált és én mindig megbocsájtottam de betelt nálam a pohár.
2015. jún. 14. 17:40
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez a sallang és kifogás része. Könnyű erre fogni, de az, hogy a problémákat megbeszélni a kapcsolatban...ááá.. az már luxus.

Ha meg rosszul választottál, arról meg nem a horoszkóp tehet.


Felnőtt az, aki képes vállalni tetteiért a felelősséget mindenfajta kifogás keresése nélkül.

Mivel te, kérdező, a rossz párkapcsolatodat a horoszkópra fogod, ezért megkérdőjelezem, hogy felnőtt vagy-e egyáltalán! Vállalod-e a tetteidért a felelősséget?

2015. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!