Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek távkapcsolat mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek távkapcsolat mellé beleférne egy tartós szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Összejönnél egy olyan pasival, akinek barátnője van, de távkapcsolatban fognak évekig élni. Országok választják el őket. A pár nyitott kapcsolatban egyezik meg kiutazás előtt, mert sem elengedni, sem korlátozni nem szeretnék egymást. Belemennél egy ilyen kapcsolat ellenére a pasival szexkapcsolatba, ha szimpatikus a srác?
2015. máj. 31. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert baromira zavarna a tudat,hogy nem én vagyok az első.
2015. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel tőlem nagyon távol áll a nyitott kapcsolat. Nincsen semmi bajom azokkal, akik számára ez természetes és belefér, egyszerűen nekem nem. És emiatt nem is szeretnék egy ilyen kapcsolatba belefolyni plusz emberként.
2015. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem.

F

2015. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna, hogy én vagyok a második. Hogy bármi van, nem engem fog választani, hanem a barátnőjét, hiába, hogy messze vannak egymástól. Sőt, alapból a szexkapcsolat sem az én műfajom. Mondjuk, ha évekig országok lesznek közöttük, akkor inkább azt csinálnám, hogy megvárom, amíg szakítanak, mert ilyen feltételek mellett egészen biztosan szakítani fognak, és az után esetleg összeállnék a pasival.
2015. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SullaFelix89 ***** válasza:
53%
Nekem már volt ilyenbe részem, plusz perverz örömet okozott mikor reggel miközben dugtam a csajt arra gondoltam, hogy közben a barátja meg mosogat Londonban, hogy minden támogatást megadjon a csajnak. Aztán szex után a pasi pénzéből elmentünk kajálni. :)
2015. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem

elhiszem hogy neki ez így kényelmes és jó, de nekem ilyen nem kéne

lényegtelen hogy távkapcsolat, de akkor is van barátnője, a másik lány meg csak szexre kell

2015. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, nekem ez nem férne bele.

N

2015. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem férne bele, mert ez szerintem nem fair. Magamtól tagadnám meg a boldogság lehetőségét azáltal, hogy lekötném magamat valaki olyan mellé, akinek csak a testem kell.

Neki 2 kapcsolat, nekem csak egy fél? Nem köszönöm.

2015. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak szexet akarsz tőle nem többet akkor siman menj bele, ha kulon tudod valasztani a kettot,hogy nem te vagy neki az elso.

Nekem tuti nem menne

2015. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
CSAK szexre én bevállalnam :)
2015. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!