Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha anyagi különbsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha anyagi különbségek miatt nem merek kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Szegény lány voltam egész életemben, most is az vagyok. Ráadásul nincs diplomám se, csak egy érettségim, közönséges pincérnő vagyok egy kávézóban a város szélén.

Tetszem egy srácnak, ő is nekem, de hozzám képest ő már gazdagnak számít, megvan mindene, és emellett tanult is.

Meg persze normális a családja, még én az enyémekkel a kapcsolatot sem tartom.

Csak azom van, amiért megdolgozok. Most épp 3 hétig szünet nélkül, 7 óra alatt 5 percet ültem csak. Szeretem a munkám, de akkor is.

Annyira nem szeretném azt az érzést, hogy csak beültem készbe, és más tart el. (mert ah én keresek x összeget, ő meg 10x-et, az már olyan, mintha eltartana)


Normális, ha emiatt félek belemenni egy kapcsolatba?

Kevésnek érzem magam. Pláne, hogy sem emberileg, sem külsőleg nem vagyok egy nagy eresztés


2015. máj. 31. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne félj ettől!


Tisztességesen dolgozol úgy tűnik, innentől nem lehet rád panasz! Lazíts egy kicsit! ;)

2015. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Kisebbségi komplexus. Na parázd túl, a szerelembe ne vidd bele az anyagiakat (ahogyan sok ember teszi).
2015. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem aggódnék ez miatt.
2015. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
tisztességes dolgos nő vagy arról meg nem tehetsz hogy ilyen kevés itthon a fizú
2015. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:
100%
A munka sohasem szégyen. Szerintem ne aggódj emiatt. Inkább választanék ilyen körülmények között lévő lányt,mint aki dúsgazdag,de közben sznob és lenéz.
2015. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!